Go NKD

Kinkerstraat 62 a, Amsterdam
Open Vandaag: 10:00 - 17:00
Daluren

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Ontharen
Gezicht
Ons werk

Reviews

4,8
8273 reviews
Ambiance
Hygiëne
Medewerkers

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Perfect geholpen door Zahra vandaag! Zij werkt enorm snel en kundig waardoor het vrijwel pijnloos was, erg fijn. Dank!
Zorgvuldig en met een glimlach – er blijft geen haartje over en mijn benen blijven weken superglad! Dankjewel weer Rosa😊
Ik kom graag bij Rosa voor een Brazilian wax. Ze werkt bijzonder professioneel en zorgvuldig, waardoor de behandeling zo pijnloos mogelijk verloopt. Ze neemt de tijd, laat geen enkel haartje achter en zorgt ervoor dat mijn huid na afloop heerlijk zacht aanvoelt.
ik kom altijd bij Cintia. doet der werk erg goed.
Cintia always take her time threading my brows and is very thorough! Will be back again next month!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Over

Wenkbrauwen, we kunnen er geen genoeg van krijgen. Ze omlijsten je ogen en bepalen voor een groot deel je uitstraling. De vorm en kleur zijn daarom ontzettend belangrijk. Go NKD is daarom gespecialiseerd in het threaden en waxen van je wenkbrauwen. Je kunt ze eventueel gelijk laten verven met verf of henna. Je kunt ook kiezen voor een Lash Volume Lift of een Brow Lift behandeling.

Behandelingen

Gezicht
Ontharen

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Cintia

Professioneel25
Vakkundig24
Getalenteerd14
Deskundig11

Voorzieningen

Schoonmaak en hygiëne
Spatscherm gebruikt door personeel
Mondkapje verkrijgbaar in salon
Mondkapje verplicht voor personeel
Mondkapje verplicht voor klanten
Desinfecterende handgel beschikbaar in salon
Behandelruimte wordt gedesinfecteerd tussen afspraken door
Behandelmateriaal gedesinfecteerd tussen afspraken door
Beperkt aantal klanten toegestaan in salon

Over

Go NKD
Kinkerstraat 62 a
Amsterdam

Voor top rated Brazilians, beautiful Brows middels threading en permanent ontharen ben je welkom bij ontharings- en schoonheidssalon Go NKD aan de Kinkerstraat in Amsterdam.

In vergelijking met andere wax & brow bars, neemt het team van specialisten bij Go NKD in deze beauty loft ruimer de tijd per behandeling. Zo passen zij het tempo aan jou aan en niet andersom. Dat scheelt veel in het ongemak en vooral in het resultaat.

Voor studenten is er een speciaal Brazilian studententarief. Kom je als je niet meer studeert binnen een maand weer? Dan bieden ze een voordelige Brazilian maintenance-behandeling aan.

Ook als je zwanger bent kun je hier gewoon tot voor je bevalling gewaxt worden. “Bye Bye Hair”

MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0019:30
WoWoensdag
10:0019:30
DoDonderdag
10:0019:30
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
09:0016:00
ZoZondag
10:0017:00

Salonawards

Top Rated 2023Top Rated 2022Top Rated 2021lgbtqiaplusTop Rated 2020Top Rated 2019Top Rated 2018Top Rated 2017Top Rated 2016

Ontharingssalons in de buurt