Ik ben heel goed geholpen door een vriendelijke kapster, die mij eerst een kopje koffie of thee aanbood. M’n haar was perfect in het gewenste kapsel geknipt.
Styling door salon 2•Mannen knippen
Bob•bijna 7 jaar geleden
Goed!
Styling door salon•Mannen knippen
Joris•bijna 7 jaar geleden
De kapster luisterde goed naar mijn wensen en was zeer prettig. Ben heel blij met mijn kapsel. Ook fijn was dat er niet al te veel gekletst werd.
Styling door salon 1•Vrouwen knippen
Anoniem•bijna 7 jaar geleden
Niet mijn fijnste kappers ervaring ooit. Ik kwam langs met de vraag dat ik iets meer volume wilde, en had hierbij een foto opgezocht. De kapster die mij hielp zei alleen maar: “kan niet, hier is je haar te dun voor” en kwam niet met alternatieven. Vind het fijn dat ze aangeven dat iets niet bij mijn haartype past, maar kom dan wel met andere input. Heel jammer.
Verder voelde de hele knipbeurt erg gehaast en ging het föhnen vrij hardhandig. Ik stond met 20 min weer buiten. Er werd niet de tijd genomen. Het resultaat is prima maar niet fantastisch, ben helaas niet mega tevreden. Volgende keer gewoon weer naar mijn vertrouwde kapper.