Uitgroei abonnement van 5 behandelingen voor elke 4 weken je haar kleuren
1 u 15 minToon beschrijving
€200
Reviews
4,9
303 reviews
Filter op behandeling
Reviews filteren
Behandeling
Alle behandelingen
—
Balayage
4.0
Föhnen / Stylen
5.0
Kleuren - uitgroei
5.0
Krullen föhnen
—
Krullen-knippen
5.0
Mannen knippen
—
Opsteken
—
Toner
5.0
Vrouwen - haarverzorging
4.8
Vrouwen kleuren
4.5
Vrouwen knippen
4.9
Wimpers en/of wenkbrauwen verven
—
Filter op beoordeling
Beoordeling
Filter op beoordeling
Geverifieerde reviews
Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Jamie is een hele warme en bevlogen kapster. Ze neemt de tijd voor het intakegesprek, benoemt de stappen (ook tussendoor) en verwent je als klant echt. Voor mij was het een uitje en mijn haar ziet er gezond en stylish uit nu! Bedankt, Jamie!
Kim•4 dagen geleden
Was een hele fijne afspraak!!
Ruth •8 dagen geleden
Ik liep spontaan langs en vroeg of er plek was. Wat ben ik blij dat ik terecht kon! Ontzettend fijne plek. Terwijl ik werd geknipt, had ik een gezellige gesprek met de eigenaresse. Ik ben erg tevreden en heb mijn nieuwe vaste adres gevonden! Dank je wel!
Lucie•9 dagen geleden
Wat een fijne salon om naar toe te gaan, de kapster neemt echt de tijd voor je en denkt goed met je mee. Ik heb het 25km reizen er wel voor over :)
Pascalle •11 dagen geleden
Toon reactie salon...
Het bespreken van de kleur en de daadwerkelijke kleur kwamen niet overeen. Ik zocht naar voorjaarsrood/koper en kreeg een donkere coup. Ik meende dat we vooraf een goed plan hadden gemaakt, maar we zaten dus echt niet op één lijn. De kleur zit er goed in, maar het is niet de kleur die ik wilde.