Hi Sugar

Editiestraat 31 | FIRST FLOOR | UNIT 18 & 19, Almere, 1321NG
Open Morgen: 09:00 - 21:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Ontharen
Gezicht
Lichaam

Reviews

5,0
237 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Beste allen, Gisteren werd ik weer door mijn vaste hi sugar specialiste Nini geholpen. Ben zeer tevreden en schoon en fris naar huis gegaan. Ook heb ik alweer een nieuwe afspraak met haar gemaakt. Dank je wel Nini en tot de volgende keer, Ga zo door. Astrid
Helemaal top als altijd!
Ik kom al jaren bij Chenda en elke keer maakt ze mijn wenkbrauwen weer prachtig. Ze is heel vriendelijk, zorgvuldig en heeft echt oog voor detail. Ik voel me altijd welkom en ga elke keer blij de deur uit. Een topper die ik iedereen kan aanraden!
Het was mijn eerste ervaring met Brazilian wax, Kelly heeft alles heel goed uitgelegd en het mij zo comfortabel mogelijk gemaakt. Ben super positief!
Thank you! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Toon meer reviews...

Over

Hi Sugar
Editiestraat 31 | FIRST FLOOR | UNIT 18 & 19
1321NG Almere

Sfeer in de salon: De sfeer bij Hi Sugar kan je omschrijven als warm en persoonlijk, het is een zoete inval.

Merken en producten: Sugaree.

Het team: Bestaat uit vijf sugarista’s en ze hebben tot en met 7 jaar ervaring!

Gespecialiseerd in: De salon is gespecialiseerd in bodysugaring, dit is een natuurlijke ontharingsmethode. Sugaring is gemaakt van water, suiker en citroensap. Geschikt voor de meest gevoelige huid.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Literatuurwijk-West.

Extra's: Woman-only & experts in Brazilians.

MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
17:0021:00
WoWoensdag
12:0020:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2025Top Rated 2024

Schoonheidssalons in de buurt