Huidkliniek Esma

Hommelseweg 65, 6821 LC Arnhem, Nederland
Open Dinsdag: 09:45 - 17:45

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Ontharen
Gezicht
Lichaam
Medisch en tanden

Reviews

4,7
113 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Ik kwam niet voor de lol, maar met zere tenen. Gunay was erg vriendelijk en brak zo het ijs en de spanning. Ze nam de tijd en gaf duidelijke uitleg waarom ze dingen deed. Een beetje pijn was onvermijdelijk, maar na afloop was het het zeker waard. Een echte aanrader voor zowel deskundigheid als vriendelijkheid!
Ik heb nieuwe voetjes gekregen
Prachtig
Ik was bij Sibel geweest om mijn wimpers te laten krullen. Ze neemt rustig de tijd voor de behandeling. Ze zijn heel gastvrij. Ben echt blij met mijn wimpers. Dankjewel!
Staff was super friendly and helpful. My treatment was wonderful, the medical pedicure was done meticulously. Great result.
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Nagels
Lichaam
Gezicht
Ontharen
Medisch en tanden

Behandelingen

Gezicht
Ontharen

Behandelingen

Lichaam
Gezicht
Ontharen

Over

Huidkliniek Esma
Hommelseweg 65, 6821 LC Arnhem, Nederland

Bij Huidkliniek Esma werkt een klein team van ervaren en gediplomeerde medewerkers samen om je zo goed mogelijk te adviseren, behandelen en begeleiden. Die loopt niet helemaal lekker. Ik heb er van gemaakt: Omdat het team slechts uit 3 werknemers bestaat, gelooft Huidkliniek Esma er in je alle aandacht te kunnen geven die je nodig hebt voor de beste behandelingen. Daarnaast maken zij gebruik van de nieuwste technologie en behandelmethodes. Huidkliniek Esma is aangesloten bij de NVH en ANBOS. Sommige behandelingen worden vergoed door de zorgverzekering.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Bushalte: Graaf Ottoplein, Jacob Cremerstraat.

Het team: Het kleine maar gezellige team van huidkliniek Esma staat altijd voor je klaar!

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Gezellige sfeer, professionele benadering.
  • Gespecialiseerd in: Ontharen, gezichtsbehandeling.
  • Merken en producten: Dermaquest, Dermasense, Mesoestetic.
  • De extra’s: Kindvriendelijk, LGBTQIA+ vriendelijk, airconditioning, gratis WIFI, (gratis) parkeren. 
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:4517:45
WoWoensdag
09:4517:45
DoDonderdag
09:4517:45
VrVrijdag
09:4517:45
ZaZaterdag
09:4517:45
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt