Heel fijne kapsalon en ik ben super geknipt. Vanaf nu hebben ze weer een vaste klant. :-)
Anoniem•meer dan 10 jaar geleden
Geverifieerde review
Het is een erg hectische en drukke salon. De ruimte is erg vol en niet erg schoon. Het viel me op dat er erg werd aangedrongen om extra behandelingen af te nemen. Het personeel spreekt slecht Nederlands maar is uitermate vriendelijk.
Annemiek•meer dan 10 jaar geleden
Geverifieerde review
Wat fijn als je ergens binnen loopt en gelijk geholpen kan worden. Heerlijke mix van lieve mensen bij elkaar. Wenkbrauwen zien en spik en span uit! Dank jullie wel. Tot volgende keer.
Linda•meer dan 10 jaar geleden
Geverifieerde review
Ik was een kwartier eerder dan mijn afspraak en ik werd meteen geholpen, super!
De dame knipte mij heel goed alleen de laatste fase van haar drogen had ze wat haarolie in m'n haar gedaan waardoor het vettig lijkt. En ook had ze niet helemaal droog geföhnd, dus ik vroeg wel om het droog te föhnen.
Verder vind ik het hier een prettige kapsalon en zal zeker weer terugkomen,
Anoniem•meer dan 10 jaar geleden
Geverifieerde review
Aanrader! Ze weten wat ze doen hier. Goed geknipt en wenkbrauwen laten verven en epileren. Ik ga hier zeker vaker komen!