Ik wax al ruim twee jaar en ben bij veel verschillende salons geweest. LadyWax Amsterdam is een van de fijnste salons waar ik ben geweest! Het is er schoon, ruim en er hangt een fijne sfeer. Gister had ik een afspraak bij Marjam. Ze was heel goed en professioneel. Ik heb in die twee jaar tijd nog nooit zo weinig pijn gevoeld. Het was zo voorbij!
Victorine•ongeveer 10 jaar geleden
Full Brazilian wax gehad. Goede service. Letterlijk alle haren zijn weggehaald. Ze hadden een aanbieding: als je 3 behandelingen vooruit betaalt, dan krijg je 20% korting (~ €27/behandeling). Dus prijs/kwaliteit verhouding is ook erg goed.
Stephanie•ongeveer 10 jaar geleden
Geverifieerde review
Really good waxing experience. Milda makes you feel comfortable and she does her job really precisely. She makes sure that definitely all the hairs are gone!
Anoniem•ongeveer 10 jaar geleden
Geverifieerde review
Mooie Salon!
Jane was heel lief en gezellig. Ik voelde me erg ontspannen omdat ze me stap voor stap vertelde wat ze ging doen, heel fijn! En ben heel blij met het resultaat. Thanks!
Yonina•ongeveer 10 jaar geleden
Geverifieerde review
Jane was amazing! quick, painless, and very knowledgeable.
Will definetely come back here