Zeer matig geholpen, via internet geboekt en geaccepteerd. Bij aankomst bleek er in eerste instantie geen plek te zijn. Uiteindelijk ben ik toch geholpen. Behandeling was haastig en zeer matig. Drie klanten werden tegelijk geholpen en medewerker zat tussen door te bellen. Omdat ik eerder wel een goede behandeling gehad heb ga ik denk ik wel terug maar wil graag van te voren weten dat ik goede behandeling krijg.
Anoniem•meer dan 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Vriendelijke behandeling.
Marjolein•meer dan 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Prima salon, vriendelijke dame, tevreden over het resultaat. Zorg wel dat je engels spreekt als je hier heengaat.
Anoniem•meer dan 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Harstikke prima, mooie nagels aan overgehouden, het handdoekje waar ik mijn handen op moest leggen was alleen niet echt schoon, ook de tools waren niet helemaal schoon. Het personeel sprak chinees met elkaar.
Zoë•meer dan 9 jaar geleden
Geverifieerde review
De meiden van Le Oriental op de Nachtegaalstraat zijn altijd vriendelijk, professioneel en goed in wat ze doen. Ik kom zelf altijd voor Gelnagellak en dit zit er zeker 2/3 weken netjes op! Prima adresje voor je nagels! Ze geven ook massages, maar die heb ik zelf nog niet geprobeerd.