Vandaag een super fijne gezichtsbehandeling van Edith gehad.
Ik voel me als herboren, zo ontspannend en mijn huid is al na 1 behandeling enorm opgeknapt!
De voetmassage van Myrthe tijdens het masker was ook helemaal top!
Ik kom snel weer terug.
Esther•meer dan 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Vriendelijk
Duidelijke uitleg
Claudie•meer dan 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Behandeling door de arts was uitstekend.......alleen een beetje jammer dat de afspraak niet helemaal correct was, maar dat kwam ws door alle hectiek van het feest.
Groetjes Tineke
Tineke•meer dan 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Dit was mijn eerste bezoek aan Puur. De ontvangst was oprecht vriendelijk en prettig. Daarna ben ik door Patti behandeld. Wat mij opviel bij haar waren: Professioneel kennis, veel achtergrond informatie, duidelijk communiceren met de klant, goed ingeschat wat de wensen waren van de klant qua stiltes, klantvriendelijk en servicegericht. De award is dan ook dik verdiend en ik kom zeer zeker terug! Mvg Janneke Beukema
Janneke•meer dan 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Een behandeling bij Puur is altijd heerlijk. Maar vandaag helemaal het was het begin van mijn vakantie en die begin ik zeer relaxed dankzij Ruby@puur!