Voor de 1e keer bij Randy geweest: tip van een vriendin. Omdat ik nieuw was heeft Stephanie mn haar na het wassen weer gedroogd om te kijken hoe het valt, daarna uitgebreid gesproken over de mogelijkheden voor mijn haar, omdat ik een ander kapsel wilde. Nu eerst een 'voorzichtige' versie van mijn gewenste kapsel, om te proberen.
Tips gehad om het breken van mijn haar tegen te gaan en een vriendelijk verhaal over de producten die in de salon worden gebruikt, zeker geen verkooppraatje, heel fijn!
Styling door Stephanie•Vrouwen knippen
Anne•ongeveer 5 jaar geleden
Geverifieerde review
Als het aan mij ligt ga ik nooit meer ergens anders. Gezellige salon, erg leuke medewerkers, erg attent en altijd bereid om met je mee te denken.
Ik kan echt niets bedenken wat anders moet!
Highlights - heel hoofdToon alles…
Colinda•ongeveer 5 jaar geleden
Geverifieerde review
Superfijne Olaplex-behandeling gehad, en mijn haar geknipt zoals ik het wilde. Zeker voor herhaling vatbaar!
Vrouwen knippenToon alles…
Kelly•ongeveer 5 jaar geleden
Geverifieerde review
Mooie locatie en heel lichte zaak. Ook over het knipresultaat zeer te spreken! Zal zeker terugkomen.