Renova Clinic - Waldeck Pyrmontkade

4,5
1478 reviews
Waldeck Pyrmontkade 7, Den Haag
Open Dinsdag: 10:00 - 18:00
Last-minute

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Ontharen
Gezicht
Massage
Lichaam
Medisch en tanden

Reviews

4,5
1478 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Had een afspraak om 10:00. Kwam aan om 9:50, dacht ben ik op tijd. Zaak nog gesloten…konden alleen een cappuccino serveren, geen espresso. Dames hadden vooral oog voor mekaar, 2e dame begroette mee niet eens bij binnenkomst. Taal was een barrière. Gebrekkig NL, op zich geen probleem maar dan verwacht ik minimaal Engels. Tijdens de behandeling zo goed als geen uitleg wat ze deed. Een plek in het gezicht achterlatend als wondje. Behandeling van 75’ werd ingekort tot nog geen uur. Laatste keer.
Good service
Great manicure, big thanks Vanessa!
Fijne ervaring in deze salon. D.m.v. een voucher ben ik hier gekomen om een keer te proberen en ik heb geen op of aanmerkingen. Ook werd ik zeer vriendelijk ontvangen en behandeld.
my eyebrows looks very beautiful 😍. vanessa was very nice
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Carolina
4.8
252 reviews

Behandelingen

Lichaam
Gezicht
Ontharen
Medisch en tanden

Wat onze klanten zeggen over Carolina

Professioneel45
Vakkundig39
Deskundig29
Ervaren14
Titiana
4.7
38 reviews

Behandelingen

Nagels
Massage
Lichaam
Gezicht
Ontharen
Medisch en tanden

Wat onze klanten zeggen over Titiana

Vriendelijk6
Yese
4.4
13 reviews

Behandelingen

Gezicht
vanessa
4.3
19 reviews

Behandelingen

Nagels
Massage
Lichaam
Gezicht
Ontharen

Over

Renova Clinic - Waldeck Pyrmontkade
Waldeck Pyrmontkade 7
Den Haag

Renova Clinic aan de Waldeck Pyrmontkade in Den Haag, is gespecialiseerd in de meest voorkomende cosmetische, plastische en dermatologische ingrepen. Door continue trainingen en seminars te volgen, blijven wij up-to-date met de allernieuwste technologieën en behandelapparatuur binnen de cosmetische wereld. Naast huidverbeterende behandelingen kun je bij ons ook terecht voor laserontharing, permanent make-up en medische/cosmetische pigmentatie.

Wij zijn daarnaast ANBOS-geregistreerd, waardoor declareren bij verschillende zorgverzekeringen mogelijk is (voor onder andere voor laserontharing en acnebehandelingen). Kom langs voor bijvoorbeeld een luxe gezichtsbehandeling, microneedling (Vampire Facelift), of een PRP-plasma gezichtsbehandeling en geniet van het resultaat!

MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0020:30
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Renova Clinic - Waldeck Pyrmontkade

Renova Clinic - Waldeck Pyrmontkade is geopend dinsdag en woensdag, vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 18:00 en donderdag van 10:00 tot 20:30. De salon is gesloten maandag en zondag.
Ja, je kunt jouw boeking altijd annuleren. Lees de voorwaarden die van toepassing zijn op jouw boeking om te zien of jouw afspraak terugbetaalbaar is of niet. De annuleringsvoorwaarden zijn te vinden in de e-mail met de orderbevestiging, op het afspraken overzicht in de app en in jouw Treatwell-account.
De populairste behandelingen bij Renova Clinic - Waldeck Pyrmontkade zijn: Gellak manicure, Pedicure en Wenkbrauwen - threaden
De populairste behandeling, Gellak manicure, heeft een gemiddelde prijs van € 18,97.
Bij Renova Clinic - Waldeck Pyrmontkade kun je zowel ter plaatse als vooraf op de marktplaats betalen.

Schoonheidssalons in de buurt