Sounds of Beauty

4,8
653 reviews
Willibrorduslaan 8, Waalre
Open Vandaag: 10:00 - 15:00

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Ontharen
Gezicht
Medisch en tanden

Reviews

4,8
653 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Laser ontharen werkt fantastisch, na enkele behandelingen zeer goed resultaat. Leandra is heel aardig en kundig.
Mijn wimpers zijn weer lekker vol. Top!
Perfect as alwys!
Zoals altijd weer zeer tevreden.
Schoon, vriendelijk en professioneel. Fijne salon!!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Liliana
5.0
10 reviews

Behandelingen

Gezicht
Ontharen
Lina
Nagelstyliste
4.9
35 reviews

Behandelingen

Nagels

Wat onze klanten zeggen over Lina

Professioneel7
Leandra
Schoonheidsspecialiste / Wimperstyliste / Nagelstyliste
4.9
455 reviews

Over

Hoi allemaal, Mijn naam is Leandra Janssen, eigenaresse van Sounds of Beauty, wat ik al bijna 4 jaar met veel liefde en plezier doe. Zelf heb ik sinds 2016 ervaring met nagels en 4 jaar met de andere beauty behandelingen. Ik streef naar perfectie en daar neem ik dan ook alle tijd voor. Je gaat bij mij de deur niet uit, mocht ik zelf niet tevreden zijn. Bij mij sta je op nummer één! Mocht je verdere vragen hebben over een bepaalde behandeling? Twijfel dan niet om contact op te nemen. 06 39 10 50 38 Ik zie je graag snel bij Sounds of Beauty !

Behandelingen

Nagels
Gezicht
Ontharen
Medisch en tanden

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Leandra

Vakkundig63
Professioneel62
Deskundig52
Ervaren42

Over

Sounds of Beauty
Willibrorduslaan 8
Waalre

Bij schoonheidssalon Sounds of Beauty in Waalre sta jij op nummer één. Je kunt er terecht voor ontspannende facials, wimperextensions en diverse wimper- en wenkbrauwbehandelingen.

Eigenaresse Leandra is vakkundig en ze heeft meer dan 4 jaar ervaring. Ze vindt het belangrijk om keer op keer een goed resultaat te leveren. Daarnaast wordt elke treatment aangepast aan jouw behoeftes. Ongeacht je treatment: Leandra zorgt ervoor dat je tevreden en stralend haar salon verlaat.

Goed om te weten: Parkeren voor de deur is gratis.

MaMaandag
09:0018:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
10:0015:00
ZoZondag
Gesloten

veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Sounds of Beauty

Sounds of Beauty is geopend van maandag tot donderdag van 09:00 tot 18:00, vrijdag van 09:00 tot 19:00 en zaterdag van 10:00 tot 15:00. De salon is gesloten zondag.
Ja, je kunt jouw boeking altijd annuleren. Lees de voorwaarden die van toepassing zijn op jouw boeking om te zien of jouw afspraak terugbetaalbaar is of niet. De annuleringsvoorwaarden zijn te vinden in de e-mail met de orderbevestiging, op het afspraken overzicht in de app en in jouw Treatwell-account.
De populairste behandelingen bij Sounds of Beauty zijn: Gellak manicure, Wenkbrauwen harsen en Acrylnagels
De populairste behandeling, Gellak manicure, heeft een gemiddelde prijs van € 29,51.
Bij Sounds of Beauty kun je zowel ter plaatse als vooraf op de marktplaats betalen.
Producten gebruikt in deze salon
Casmara
Salonawards
lgbtqiaplusTop Rated 2020

Schoonheidssalons in de buurt