Er word goed uitgelegd wat de bedoeling is van de spray tak en welke stappen je zet voordat je de kabine in gaat. Aan het einde van de behandeling kijken ze goed mee of je handen schoon zijn en bij een eerste keer wassen ze je handen ook.
Behandeling door The Jewel (Cabine 12)•Spray tan
Renske•bijna 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Uitzonderlijk vind ik deze bank.
Omdat hij fijn ligt voor mijn rug.
Sowieso zijn ze hier altijd vriendelijk, zorgzaam, ontzettend schoon en ruikt altijd heerlijk bij deze Sunday’s. Altijd leuke medewerkers, kan je niet van veel andere ondernemers in andere branche zeggen, tegenwoordig. 🌹🌹
Behandeling door Lightvision (cabine 2)•Zonnebank
Diana•bijna 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Voor het eerst een spraytan gedaan.
Wat een unieke ervaring, helemaal top!
Sunkissed en hoef geen uren in de zon te zitten voor een mooi gekleurd tintje.
Ik ga het zeker vaker doen.
Vriendelijk personeel met goede uitleg
Ik zeg….. DOEN👍
Behandeling door The Jewel (Cabine 12)•Spray tan
Marianne•bijna 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Vriendelijk geholpen en duidelijke instructies. ook vertelde ze de 'nadelen' van een spraytan met warm weer. Dank!
Behandeling door The Jewel (Cabine 12)•Spray tan
Sanne•bijna 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Spraytan is top voor een feestje of festival, snel bruin zonder moeite. Niet spannend. Goede uitleg en advies. Als je je daaraan houdt wordt het mooi. Binnen 10 minuten buiten en een gezond kleurtje. Jammer dat het kort is, maar dat weet ik van te voren. En met een automaat is het altijd iets anders dan met de hand. Tip je (teen)nagels lakken vooraf.
Enige tip: als vrienden van personeel in de zaak op bezoek zijn, laat ook die klanten vrolijk begroeten.