Behandeling door Salon 6•Vrouwen harsen - Brazilian
Anna•bijna 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Wat betreft sugaring: stuk fijner dan waxen als je een gevoelige huid hebt. Iets minder pijnlijke verwijdering, maar vooral achteraf minder irritatie. Sunfit als salon is schoon en de behandeling zorgvuldig, vriendelijk en snel. Ik kom zeker weer terug.
Behandeling door Salon 5•Sugaring
K•bijna 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Heerlijke facial gehad, professioneel, lekkere producten. Een aanrader.
Behandeling door Salon 8•Facials / Gezichtsbehandelingen
Y.•bijna 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Erg fijn, de eigenaresse heeft mij behandeld en dat was prettig en fijn. Alles mooi, schoon, rustig en ze nam de tijd ook al was de behandeling slechts gepland voor een half uurtje.
Behandeling door Salon4•Pedicure
Charlotte•bijna 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Ik kwam met een vriendin voor een duo pedicure. Alles stond al klaar, het behandeling werd zeer professioneel uitgevoerd en het was ook gezellig. We gingen met prachtige voeten weer naar buiten. Ik kom altijd naar Sunfit voor een pedicure, ik ben nog nooit teleurgesteld.