T-tans is een fijne salon waar altijd echt tijd voor je is. De sfeer is relaxt en vriendschappelijk. Tima is waanzinnig! Zelfs na vier weken zit de shellac er nog fantastisch op!
Behandeling door Tima•Gellak manicure
betty•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Great place
Behandeling door Tima•
PedicureToon alles…
cristiana•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Tima is the best!
Behandeling door Tima•Pedicure
Kim•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Voor het eerst Gellac laten doen. Vond het fijn om na werk te kunnen komen en er was een hele leuke, open en fijne sfeer. Ben goed. Secuur en uiterst vriendelijk geholpen. Raad haar zeker aan!
Manicure
Anoniem•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Ik heb nu voor de 2e keer polygel nagels bij Safira laten zetten en opnieuw ben ik er onwijs blij mee! Ik vind het echt een feestje om naar t-tans te gaan. Alleen al omdat Safira zo aardig, lief en gezellig persoon is, maar vooral ook omdat ze haar werk met liefde doet. Ze geeft goed advies en maakt het helemaal zoals jij het wilt. Geniet elke dag van mijn mooie nagels!