The Beauty Director Reviews

Willem Schoutenstraat 48 , Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,8
1056 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
ik werd geholpen door Samayra, ik vind dat ze heel goed heeft gedaan mijn wenkies., ik ben heel blij mee. ze is erg professioneel, goed gemeten en getekend en dan verder gegaan😊🥰
Hele fijne salon. Samayra is erg goed in wenkbrauwen precies goed verven, precies de goede kleur, niet te donker en niet te licht. Ze is ook een fijn, lief en grappig mens. Een aanrader!
Heel fijn geholpen door Samayra. Ze weet echt wat ze doet! Heeft veel ervaring. Echt een aanrader om naar deze salon te gaan!
Super profesional 👍
Prachtige wenkbrauwen en lippen gekregen. Samayra is zeer deskundig en zorgvuldig, en ook belangrijk; heel aardig. Ik voel me hier helemaal op mijn gemak. Ik kom zeker terug voor de overige behandelingen en uiteraard voor de jaarlijkse touch-up.