Veronica Sugaring

Maldenhof 369, Amsterdam
Open Vandaag: 10:00 - 20:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Ontharen
Lichaam

Reviews

5,0
521 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Ik heb over Veronica gehoord via een vriendin van mij. Zij was zo enthousiast over de sauna dat ik besloot het zelf ook te proberen. Ik was aangenaam verrast – geweldig! Normaal gesproken ben ik geen liefhebber van dit soort dingen en heb ik het altijd vermeden, maar Veronica’s sauna is echt fantastisch. Het is het absoluut waard!
Na intensieve trainingen helpt de sauna mij enorm bij spierherstel. De warmte dringt diep door en verlicht pijn en spanning. Ik ben zo blij dat ik Veronica heb ontmoet! Ze is top.🌟🌟🌟🌟🌟❤️❤️
Ik gebruik de Fohow infrarood sauna nu al enkele weken en ik merk duidelijke voordelen voor mijn gezondheid. Minder stress, betere bloedsomloop en een heerlijk detox-effect.
Voor het eerst sugaring geprobeerd en ik ben superblij met het resultaat. Geen ingegroeide haartjes en geen irritatie. Zeker beter dan traditionele wax.
Fantastische ervaring met sugaring! De behandeling was veel zachter dan ik had verwacht en mijn huid voelt dagen later nog steeds glad aan. Zeer professioneel, schoon en klantgericht. Ik raad het iedereen aan!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Lichaam
Ontharen

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Veronica

Professioneel37
Vakkundig12
Deskundig11
Gedetailleerd11

Voorzieningen

Schoonmaak en hygiëne
Mondkapje verkrijgbaar in salon
Mondkapje verplicht voor personeel
Mondkapje verplicht voor klanten
Desinfecterende handgel beschikbaar in salon
Behandelruimte wordt gedesinfecteerd tussen afspraken door
Behandelmateriaal gedesinfecteerd tussen afspraken door
Afstand houden tussen klanten verplicht
Algemeen
Alleen volwassenen

Over

Veronica Sugaring
Maldenhof 369, Amsterdam

Ontharingssalon Veronica Sugaring vind je in Amsterdam. Bij deze thuissalon kun je terecht voor sugaring. De salon behandelt alleen vrouwen.

Sugaring is een eeuwenoude ontharingstechniek, verbeterd met de kennis van nu. Er wordt gewerkt met een suikerpasta. Met sugaring blijven de haren ongeveer vier tot zes weken weg. Sugaring is een zachte, veilige, effectieve, alternatieve en natuurlijke methode van ontharen. Andere voordelen zijn dat de haren vanaf een korte lengte verwijderd kunnen worden. Je zult ook minder snel last krijgen van ingegroeide haren. Eigenaresse Veronica heet je graag welkom.

Goed om te weten: je kunt gratis voor de deur parkeren.

MaMaandag
11:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
10:0020:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

High Five ClubTop Rated 2025Top Rated 2024Top Rated 2023Top Rated 2022Top Rated 2021Top Rated 2020

Ontharingssalons in de buurt