Alle haar en beauty
in Nederland
Elke datum
Alle haar en beauty
5226 salons met:

haar en beauty in Nederland

Beautiful by Trisha

4,9
58 reviews
Blokker, Noord-Holland
Laat zien op de kaart
Last-minute
Lash Tint 30 min
vanaf €13,50
bespaar tot 10%
Brow Only Shape 30 min
vanaf €18
bespaar tot 10%
Brow Tint 30 min
vanaf €13,50
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
19:0021:00
WoWoensdag
19:3021:00
DoDonderdag
09:0017:00
VrVrijdag
12:0017:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Beautiful by Trisha.

Wenkbrauwen, Lash Lift, Brow Lift ook wel Brow Lamination genoemd en Visagie.

Bij Beautiful by Trisha draait alles om jou. Ik zorg ervoor dat je in een warme, huiselijke sfeer volledig kunt ontspannen. Mijn salon is jouw persoonlijke plek waar persoonlijke aandacht centraal staat.

Merken en Producten

In mijn salon gebruik ik uitsluitend de beste producten die zorgvuldig zijn geselecteerd om de gezondheid van jouw huid en wenkbrauw of wimpers te waarborgen. Elk merk dat ik gebruik, staat bekend om zijn effectiviteit en zachtheid. Of het nu gaat om een lash lift of wenkbrauwverzorging, je kunt erop vertrouwen dat je huid de beste zorg krijgt.

Over Trisha

Als de drijvende kracht achter Beautiful by Trisha zet ik al mijn passie en expertise in om jouw natuurlijke schoonheid te laten stralen. Met jarenlange ervaring en een scherp oog voor detail, ben ik gespecialiseerd in het creëren van prachtige resultaten die naadloos aansluiten op jouw persoonlijke stijl en wensen.

Specialisaties

Bij Beautiful by Trisha heb ik me volledig toegelegd op het aanbieden van behandelingen die jouw uitstraling versterken:

-Wenkbrauwen:Van shaping tot tinting, ik zorg ervoor dat je wenkbrauwen perfect passen bij jouw gezicht. - Lash Lift:Ervaar langdurige, natuurlijk ogende wimper volume die jouw ogen doen opvallen zonder mascara. - Brow Lift (Brow Lamination )Geef je wenkbrauwen meer volume en een gladde, volle look. - Visagie: Of het nu gaat om een subtiele dagmake-up of een glamoureuze avondlook, ik help je om er op je best uit te zien.

Dichtstbijzijnde Openbaar Vervoer

Beautiful by Trisha is gemakkelijk bereikbaar, zelfs met het openbaar vervoer. Hoorn Kersenboogerd station of de Bushalte is dichtbij.

Bij Beautiful by Trisha krijg je niet alleen een behandeling, maar een ervaring die helemaal om jou draait. Maak vandaag nog een afspraak en ontdek wat een persoonlijke touch kan doen voor jouw natuurlijke schoonheid.

Crazyatnailz

5,0
518 reviews
Meppel, Drenthe
Laat zien op de kaart
Revitalizing Complex Oil mini 3,5 ml 1 min
€8,50
Bodybutter Lyte (Lotionstyle in een pomp 237 ml) 1 min
€20,95
Bodybutter Lyte Special 237ml 1 min
€21,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0021:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Crazyatnailz in Meppel is een laagdrempelige nagels in met spa manicure- en spa pedicure behandelingen waar zorg, ontspanning en kwaliteit centraal staan, met als doel om iedere klant een écht momentje voor zichzelf te bieden — van de oor tot de schouder, van handen tot voeten. De salon bevindt zich op de begane grond, is goed toegankelijk en ademt een fijne, relaxte sfeer.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met zowel bus als trein en ligt op korte afstand van station Meppel.

Het team: De salon wordt door 1 persoon beheerd maar heeft binnen het complex een team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, comfortabel en gezellige huiselijke sfeer — een plek waar je je direct op je gemak voelt en waar persoonlijke aandacht voorop staat.

Gespecialiseerd in: Gelpolish op handen en voeten, BIAB natural treatment (versteviging van de natuurlijke nagels), acrylgel (versteviging of verlenging), nabehandelingen (binnen 4 weken), fibergel, nagelreparatie (per nagel), verwijderen van kunstproduct, spa service manicure, spa service pedicure, paraffine behandelingen, add-ons en arrangementen.

Gebruikte merken en producten: Urban Nails, Victoria Vynn, Nailmist, Yodeyma, Cuccio, Joyful Journey, Glantier

De extra’s: Gratis parkeren voor de deur, salon op de begane grond en toegankelijk voor iedereen. De sfeer is warm en ontspannen, en de salon biedt ook verzorgingsproducten aan zoals butter, lotion en olie voor handen, voeten en lichaam.

Ervaring: Sinds 2008 gediplomeerd en sinds 2020 met liefde en passie werkzaam als salon. Sinds 2025 Top Rated en Master traject behaald.

Bij Crazyatnailz in Meppel draait alles om verzorging, kwaliteit en comfort — jouw vertrouwde plek voor mooie nagels én een ontspannen beleving.

Balanx-K-Beauty

4,9
9 reviews
Rotterdam-West, Rotterdam
Laat zien op de kaart
VelaShape BodyContouring1 u - 1 u 45 min
vanaf €92
Photo Rejuvenation Light Therapy Treatment2 uren 15 min
vanaf €95
Hydrafacial1 u - 1 u 45 min
vanaf €170
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
10:0020:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
10:0018:00

At Balanx-K-Beauty you will find advanced Korean beauty treatments.

Step into a world where science meets luxury, and your skin’s transformation begins. Specialized in advanced Korean skin treatments, they are dedicated to restoring and strengthening your skin barrier unlocking that coveted dewy, glass-like glow.

Each treatment is a meticulously crafted ritual, blending high-performance Korean innovations like Exosomes, PDRN, and Stem Cell Ampoule's. Sourced directly from Korea, to heal, rejuvenate, and reveal your most radiant skin.

All Treatments Include:

Basic Facial Steps, Dermaplaning, Extractions, Masks, LED Light Therapy and more. Indulge in 1.5 to 2 hours of pure self-care, where time slows down and your skin’s rebirth takes center stage. This is more than a facial, it’s a transformative journey to Glass Skin. Ready to glow? Book your escape today.

Nearest public transport:
The venue is conveniently situated close to plenty of public transport options with central station of Rotterdam right in front of the salon, ensuring a hassle-free journey to the venue for all beauty enthusiasts.

The team:
The salon has a small team of employees who take care of the customers. They are professional, friendly and strive to meet all their customers' needs.

What we like about the salon:

  • Atmosphere: friendly & caring
  • Specialised in: Cultivating a welcoming and comfortable environment, where clients feel valued, respected and at ease, as well as providing expert advice and guidance.
  • Used products and/ or brands: Exosomes, PDRN & Stem Cell.

Nice Nails by Suus

5,0
2 reviews
Weert, Limburg
Laat zien op de kaart
Gellak - Bijwerken 10 min - 45 min
vanaf €1,50
Nagelversteviging - BIAB 40 min - 50 min
vanaf €1,50
Gellak - Nieuw set 45 min - 1 u
vanaf €1,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Nice Nails bij Suus, jouw professionele nagelsalon in het hart van Weert. Onze salon is centraal gelegen en bevindt zich op een gunstige locatie op loopafstand, bij Queens Palace — een veelzijdige beauty locatie waar je niet alleen terecht kunt voor prachtige nagels, voor je wimperextensions en lashlift, maar ook voor professionele haarverzorging, haarextensions en diverse haarbehandelingen.

Bij Nice Nails bij Suus staan kwaliteit, hygiëne en persoonlijke aandacht centraal. Wij bieden verschillende nagelbehandelingen, zoals acryl, polygel, BIAB, gel, versteviging van de natuurlijke nagel en stijlvolle nail art, volledig afgestemd op jouw wensen en stijl. Ons doel is om elke klant een ontspannen, luxe ervaring te bieden in een moderne en gastvrije omgeving.

Dankzij onze locatie binnen Queens Palace kun je jouw nagelbehandeling perfect combineren met een haarbehandeling, zodat je volledig verzorgd en stralend de deur uitgaat. Onze salon is goed bereikbaar en verwelkomt klanten uit Weert en omgeving die op zoek zijn naar professionele service en een mooi, verzorgd resultaat.

Nice Nails bij SIS staat voor verzorging, kwaliteit en zelfvertrouwen — dé plek waar jouw nagels en uitstraling centraal staan. ✨

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij station Weert.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. We zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van onze klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: nagelbehandelingen
  • De extra’s: - kindvriendelijk. Mocht je plotselinge afmelding krijgen van je oppas, dan is je kleine van harte welkom. Hij/zij kan zich vermaken voor de televisie op de bank tot mama klaar is.

Studio Smooth

5,0
6 reviews
Beuningen, Gelderland
Laat zien op de kaart
Gezicht - Kaaklijn 10 min
€12
Gezicht - Kin 10 min
€12
Gezicht - Bakkebaarden 10 min
€12
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
18:0022:00
DiDinsdag
18:0022:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
15:0022:00
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
10:0015:00
ZoZondag
Gesloten

Studio Smooth is een professionele schoonheidssalon waar zorg, comfort en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel iedere klant te laten genieten van een verzorgde uitstraling en een moment van pure ontspanning. In een warme en ontspannen setting biedt eigenaresse Maudy deskundige behandelingen aan die gericht zijn op zowel verzorging als langdurige resultaten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met de bus, het dichtstbijzijnde openbaar vervoer.

Het team: Studio Smooth wordt gerund door Maudy, een ervaren pedicure-, wax- en laserspecialist met ruim 3 jaar ervaring. Met haar professionele aanpak, oog voor detail en persoonlijke aandacht zorgt zij ervoor dat iedere klant zich welkom en op zijn gemak voelt.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: warm, ontspannen, professioneel en verzorgd Persoonlijke aandacht voor iedere klant Rustige omgeving waar comfort vooropstaat

Gespecialiseerd in: Pedicurebehandelingen Waxbehandelingen Laserontharing met DIODE ICE-technologie

De extra’s: Gratis parkeren voor de deur met voldoende parkeerplaatsen Goed bereikbaar met het openbaar vervoer Persoonlijke en professionele behandelingen in een ontspannen setting

In Touch - Massage Studio

5,0
27 reviews
Van Lennepbuurt, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Sport Massage 30 min - 1 u
vanaf €50
Deep Tissue Massage1 u - 2 uren
vanaf €90
Deep Full-body Fascial Relief1 u 30 min - 2 uren
vanaf €135
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
14:0021:30
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
14:0021:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

In touch is a place to find grounding, space, and aliveness in your body. I will invite your system to become present with what's alive (whether it's tiredness, stress, joy, sadness, anger, etc..) and with careful attention weave each part of your body back into a cohesive whole. My sessions can vary in intensity depending on your needs and wishes, so make sure you voice those when you meet me!

The place

At the edge of the Jacob van Lennepkanaal, this studio feels like a cozy hideaway from the fast pace of the city. The earthy colors and tiny size create a safe atmosphere to come home to yourself.

The therapist

I have a strong and gentle touch that invites your body to loosen and release excessive tension. My dance, movement, and systemic work background inform my massage techniques and holistic vision of the human being. I am trained in Thai massage, Deep Tissue Massage, Tangi Playfight, Nonviolent Communication, and Authentic Relating.

Open Hours

The studio is open 3 days a week. If you wish to book a service outside of service hours, you can request that via the contact details on the website www.livintouch.com

Reviews

Read what people think of my services here https://g.co/kgs/dZ9CPCe

What to expect at this studio

  • Warm and Intimate atmosphere
  • A full-body therapeutic session
  • Tea and snacks to land after the massage
  • Organic oils and creams from Weleda
  • English (Nederlands mogelijk)

Notes

My session can be deeply therapeutic, meaning that you might need some extra time to integrate what your body felt and what surfaced internally. This could mean either feeling intensely energetic or extremely tired, depending on what your system needs. I invite you to make some extra free time after my massage.