Alle haar en beauty
in Nederland
Elke datum
Alle haar en beauty
369 salons met:

haar en beauty in Nederland

Maud Salon

4,8
2495 reviews
C.S. Kwartier, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Mannen - Wassen, knippen en stylen - Mannen - Wassen, knippen en stylen 30 min
€48
Conditioner 5 min
€5
Pony knippen - Pony knippen - Bijwerken 10 min
€15
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:4519:45
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
08:4520:00
VrVrijdag
08:4520:00
ZaZaterdag
08:0018:00
ZoZondag
11:0018:00

Maud Salon – Jouw Haar, Jouw Trots Gelegen in het hart van Rotterdam, aan de Weena 113, biedt Maud Salon een stijlvolle en moderne ambiance waar klanten zich direct welkom voelen. De warme, luxe uitstraling van de salon zorgt voor een ontspannen ervaring, zodat iedereen met een trots gevoel de deur uitgaat.

Bij Maud Salon draait alles om vakmanschap en persoonlijke aandacht. Het ervaren en gepassioneerde team is gespecialiseerd in balayage, highlights, extensions en gepersonaliseerd kleuradvies. Door jarenlange expertise en continue training weten de haarstylisten precies welk kapsel en welke kleur het beste passen bij jouw uitstraling, karakter en haartype.

De salon werkt met hoogwaardige producten van L'Oréal Professionnel, zodat je haar niet alleen straalt, maar ook gezond en verzorgd blijft. Van exclusieve verzorgingsproducten tot op maat gemaakte haarplannen: alles is gericht op het beste resultaat.

Dankzij de centrale ligging is Maud Salon uitstekend bereikbaar. Rotterdam Centraal Station ligt op loopafstand, evenals diverse tram- en busverbindingen.

Bij Maud Salon draait het om méér dan alleen een behandeling; het is een luxe en persoonlijke ervaring waarin jij centraal staat. Plan een afspraak en ontdek wat écht bij jou past!

Life Force Therapie Amsterdam

4,9
665 reviews
Borneostraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Daluren
Trigger point- therapie 40 min - 1 u 30 min
vanaf €92,03
bespaar tot 10%
Therapeutische behandeling - APK voor je lichaam (€195)1 u 25 min
vanaf €54
bespaar tot 10%
Soft Tissue Release (Ergon technique IASTM) 40 min - 1 u 30 min
vanaf €92,03
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
13:0018:30
DoDonderdag
09:1515:00
VrVrijdag
13:0018:15
ZaZaterdag
10:3014:30
ZoZondag
Gesloten

Ben je toe aan ontspanning of heb je last van pijnklachten? In de Indische buurt huist praktijk Life Force Therapie Amsterdam; een adres voor massage, ademsessies en doelgerichte therapieën. Daphne is een holistisch triggerpoint - , neuromusculair therapeut en ademcoach. Elke behandeling is op maat, omdat ieder lichaam anders is. Op basis van wat jouw lichaam nodig heeft wordt zorgzuldig de juiste behandeltechniek toegepast. Hierbij kunnen diverse behandeltechnieken worden gebruikt. Het is belangrijk om naar de oorzaak te kijken en die boven water te krijgen. Daphne heeft verschillende trainingen en opleidingen gevolgd en heeft tevens medische basiskennis. Haar specialisme is triggerpoint therapie, 'dry needling, bindweefsel mobilisatie en ademwerk. Je kunt hier dus zeker terecht als je last hebt van bijvoorbeeld lage rugpijn, nek- en schouderpijn, hoofdpijnklachten, kaakklachten (TMJ) , chronische pijn, burn-out of als je hoog sensitief (HSP) bent.

Let op: Gelieve 2 grote en 1 kleine handdoek meenemen naar de behandeling wegens een milieu bewust beleid.

Maghairzijn

4,9
951 reviews
Binckhorstlaan, Den Haag
Laat zien op de kaart
Mannen - Wassen & Knippen & Stylen 30 min
€40,50
Vrouwen - Wassen & Knippen & drogen 30 min - 50 min
vanaf €47,25
Kind knippen TOT 13 jaar - Knippen EXCL. wassen 30 min
€29
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0015:30
DiDinsdag
09:0017:00
WoWoensdag
09:0017:30
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0017:30
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Maghairzijn is een warme, en gezellige kapsalon in Den Haag waar twee vriendinnen -Kelly en Léonne-Samen onder één dak werken, ieder met hun eigen visie en expertise.

Met jarenlange ervaring in het kappersvak combineren we eerlijk advies, vakmanschap en een persoonlijke benadering. Bij ons draait het niet alleen om hoe je eruitziet, maar vooral hoe jij je voelt wanneer je de deur uitloopt.

Kelly werkt met verschillende professionele producten (o.a.Olaplex) en technieken om tot een sterk en mooi resultaat te komen wat bij jou past.

Léonne benadert haar werk vanuit een holistische visie, waarbij ze werkt met natuurlijke producten van het Deense merk Natulique en kijkt naar het totaalplaatje - haar, hoofdhuid, energie en beleving. Op de dagen dat zij alleen in de salon staat, is er ruimte voor verdiepende, holistische behandelingen.

Wat ons echt verbindt? Aandacht, oprechte interesse en de tijd nemen voor jou. De schaar gaat pas in je haar wanneer we samen helder hebben wat jij wilt - en wat juist niet.

Handig om te weten: je vindt de salon in het creatieve verzamelgebouw Bink36 op de Binckhorstlaan. De eerste 2 uur kun je gratis parkeren op het terrein.

Zien we jou snel?

Studio Stevin

4,8
1006 reviews
Gentsestraat, Den Haag
Laat zien op de kaart
Mannen - wassen en knippen drogen 30 min
€38,50
Vrouwen - wassen, knippen, drogen 40 min - 55 min
vanaf €55
Jongens - knippen 25 min
vanaf €23,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:3017:00
WoWoensdag
09:3017:00
DoDonderdag
09:3017:00
VrVrijdag
09:3017:00
ZaZaterdag
09:0015:00
ZoZondag
Gesloten

Al meer dan 13 jaar is Studio Stevin een begrip in de buurt – en ver daarbuiten! Klanten reizen speciaal naar onze salon voor de unieke combinatie van vakmanschap, persoonlijke aandacht en een gezellige sfeer. Of je nu op zoek bent naar een frisse coupe, prachtige hairextensions of een complete make-over, wij luisteren goed naar jouw wensen en zorgen dat je stralend de deur uitgaat.

Onze salon is een plek waar iedereen zich welkom voelt. Van trendy jongeren tot klanten die houden van een luxe behandeling – bij ons krijgt iedereen de aandacht die ze verdienen. Terwijl wij je haar verzorgen, geniet je van een heerlijke cappuccino, thee of een frisdrankje. En als je geluk hebt, komen onze lieve hondjes Alice en Molly even gezellig bij je zitten.

Ons team is niet alleen vakkundig, maar ook vrolijk en betrokken. We nemen de tijd voor je en zorgen dat je je op je gemak voelt. Dat is waarom onze klanten blijven terugkomen en waarom we door de jaren heen zoveel mooie connecties hebben opgebouwd.

Ben jij klaar voor een haarervaring met een glimlach? Kom langs bij studio stevin, waar schoonheid en gezelligheid hand in hand gaan!

“Afspraken kunnen kosteloos tot 24 uur van tevoren worden geannuleerd; bij latere annulering of niet verschijnen kan de behandeling in rekening worden gebracht.”

7
1
7
8
9
19
9