Alle haar en beauty
in Nederland
Elke datum
Alle haar en beauty
637 salons met:

haar en beauty in Nederland

Cosmetic Art Company

5,0
506 reviews
Zandvoort, Noord-Holland
Laat zien op de kaart
Henna Brows - + Waxen & shapen 30 min
€35
Wenkbrauwen waxen + shapen 15 min
€15
Wenkbrauwen verven - Wenkbrauwen verven 20 min
€17,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0017:00
DiDinsdag
10:0017:00
WoWoensdag
10:0017:00
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
10:0017:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Sfeer in de salon: In de salon heerst een gezellige, huiselijke sfeer waar je je al gauw thuis voelt. Iedereen is welkom. Niet alleen voor de behandelingen, maar ook voor een goed gesprek. Meer toe aan de rust? Dutjes tijdens de behandeling are allowed! ;-)

Merken en producten: In de salon word er alleen gewerkt met goedgekeurde professionele producten van o.a. Permablend, Kwadron & Mrs. Highbrow.

Het team: In 2021 heeft de salon haar deuren geopend. De eigenaresse runt de salon in haar eentje, er zal dus ook geen ander personeel aanwezig zijn. Na de opleiding schoonheidsspecialiste afgerond te hebben heeft zij ervoor gekozen zich te specialiseren in het verbeteren van de natuurlijke schoonheid. De focus ligt hierbij op de wimpers & wenkbrauwen, die het hele gezicht maken of breken. Na meerdere bijbehorende cursussen te hebben afgerond was de volgende stap het openen van een salon, zodat de kennis en vaardigheden gedeeld konden worden met de klant.

Gespecialiseerd in: De salon is voornamelijk gespecialiseerd in alles wat te maken heeft met de vormgeving van het gezicht. Hiervoor worden verschillende behandelingen aangeboden, zodat er samen gekeken kan worden welke het beste bij je past. De focus ligt op wimpers & wenkbrauwen, denk hierbij aan behandelingen als permanente make-up, lashlift, henna brows etc. Ook worden er diverse wax/hars- behandelingen aangeboden.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Trein/busstation Zandvoort aan Zee is op 1 minuut loopafstand.

Extra's: Ben je niet zeker over welke behandeling geschikt is voor je? Loop dan binnen voor gratis & eerlijk advies!

Boutique Spa

4,9
743 reviews
Rotterdam Meent, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Back, neck & shoulder massage - 45 min 45 min
€65
Foot massage 35 min
€50
Boutique Spa Aromatherapy massage - 6o min1 u
€80
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:3020:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
11:3020:00
DoDonderdag
11:3020:00
VrVrijdag
11:3020:00
ZaZaterdag
09:3018:00
ZoZondag
Gesloten
  • Bij Boutique Spa werken zowel vrouwelijke als mannelijke masseurs. Indien je voorkeur hebt voor een vrouwelijke masseur, geef dit dan gerust aan bij het maken van je afspraak of neem contact op met de salon.

Ben je al langs geweest bij de nieuwste Rotterdamse beauty hotspot, midden in het centrum, vlakbij de Meent? In deze super de luxe SPA staan hun vakkundige beauty experts klaar voor je. Ze bieden een breed scala aan hoogwaardige beauty behandelingen zoals bijvoorbeeld Microdermabrasie en Microneedling. Of ben je meer op zoek naar ontspanning? Kies dan uit 1 van de massages en of body treatments. Of kom gezellig samen met je vriend of vriendin voor een DUO Pedicure behandeling in 1 van de luxueuze SPA Pedicure stoelen. De beauty adviseurs van Boutique Spa staan klaar om je te adviseren over je huid en de bijpassende Skincare producten voor thuis. Ook laten ze je graag kennis maken met hun exclusieve niche parfums, huisgeuren en make-up. Maak snel een afspraak en laat je verwennen bij Boutique Spa!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tramhalte Rotterdam, Meent. Echter tramhalte, metrostation en treinstation Blaak ligt dichter bij de salon.

Het team: De medewerkers zijn zeer ervaren met alle drie meer dan 6 ervaring.

Sfeer: Rustige en mooie ontspannen spa sfeer.

Gespecialiseerd in: De SkinCeuticals huidverbeterende behandelingen, pedicures en massages.

De extra’s: Betaald parkeermogelijkheid.

The Element of Brows

5,0
264 reviews
Vleuten, Utrecht
Laat zien op de kaart
Brow intake 15 min
€0
Waxen bovenlip 15 min
€10
Waxen kin 15 min
€11
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
09:0016:30
DoDonderdag
09:0016:30
VrVrijdag
09:0016:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

The Element of Brows in Vleuten is een exclusieve browstudio waar zorg, precisie en comfort samenkomen, met als doel iedere klant te laten stralen met natuurlijk perfecte wenkbrauwen. De salon ademt warmte en een huiselijke sfeer, zodat je je meteen op je gemak voelt. Van semi-permanente make-up tot een perfect gestylede wenkbrauw of lash lift – hier draait alles om detail, vakmanschap en jouw uitstraling.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Je stapt uit voor de ingang van het winkelcentrum – makkelijker wordt het niet. Kom je met de auto? Dan parkeer je gratis in de parkeergarage of in de omliggende straten.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, professioneel en vertrouwd – alsof je bij een goede vriendin op bezoek bent.

Gespecialiseerd in: Ombré Powder Brows (semi-permanente make-up), brow shaping, verven, browlamination en lash lifts.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige en zorgvuldig geselecteerde producten. Kwaliteit staat altijd voorop.

De extra’s: Ruime parkeergelegenheid, makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en een persoonlijke aanpak waarbij extra tijd wordt genomen om jouw wenkbrauwen tot in perfectie te stylen.

QueensWorld

4,9
1178 reviews
Almere Buiten, Almere
Laat zien op de kaart
PMU - Intake 30 min
€11
Rugmassage bij pijn 30 min - 50 min
vanaf €55
Figuurcorrectie door IB-Flexy { LPG} CelluStop vacuüm therapy ZIE BESCHRIJVING VOOR KUUR 5 min - 40 min
vanaf €31,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
09:0021:00
ZaZaterdag
10:0020:00
ZoZondag
Gesloten

QueensWorld in Almere is een begrip op het gebied van beauty, massagetherapie, allround hair styliste en permanente make-up. QueensWorld beschikt over meerdere behandelruimtes.QueensWorld voldoet aan alle eisen vanuit de GGD betreffende hygiëne en techniek en is gecertificeerd.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De bushalte Almere Buiten, Bolderweg is op korte loopafstand van de salon.

Het team:
Luba, eigenaresse van QueensWorld, heeft ruime ervaring binnen de schoonheidsbranche en is al 20 jaar gecertificeerd massage therapeute. Zij is gespecialiseerd in unieke massages om klachten aan spieren, pezen en gewrichten te verminderen of weg te nemen en heeft unieke gezicht- en lichaamsbehandelingen, waarbij de huid er zonder medische ingrepen jonger uitziet.

Karyna is een Allround hairstylist die precies uw wensen kan laten uitkomen betreffende de haarcoupe die u voor ogen heeft. Karyna heeft een heel eigen kijk op haar en u zult dan ook versteld staan van het resultaat.

Olga verzorgt binnen QueensWorld de permanente make-up en is ook gespecialiseerd in het verwijderen van tatoeages via laser. Olga komt oorspronkelijk uit Oekraïne en heeft haar opleidingen gevolgd in Denemarken en Duitsland. Zij is gecertificeerd om trainingen te geven in het zetten van Permanente make-up.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Professioneel en prettig.
  • Gespecialiseerd in: Beauty, massagetherapie, allround hair styliste en permanente make-up.
  • De extra's: Je kunt in de salon zowel cash als met pin betalen.

Van Hot naar Hair

4,9
367 reviews
Reinkenstraat, Den Haag
Laat zien op de kaart
dames knippen vanaf schouder en model drogen 30 min
€46,75
Dames knippen tot schouder en model drogen 30 min
€43,75
Heren knippen 30 min
€40,25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:0017:00
WoWoensdag
09:0017:00
DoDonderdag
09:0016:30
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
09:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Van Hot naar Hair is een stijlvolle en moderne kapsalon gelegen in de sfeervolle stad Den Haag. Deze salon biedt een breed scala aan haarverzorgingsdiensten, waaronder knippen, kleuren en stylen, voor zowel dames als heren. Met een toegewijd en getalenteerd team is Van Hot naar Hair de perfecte plek om een verfrissende en trendy look te creëren.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, aangezien het slechts op 100 meter afstand ligt van de Conradkade tramhalte. Dit maakt het een ideale locatie voor klanten die reizen met de tram, en zorgt voor een snelle en probleemloze reis naar de salon.

Het team: Het team van Van Hot naar Hair bestaat uit ervaren en gepassioneerde haarstylisten die zich inzetten om elke klant een professionele en persoonlijke service te bieden. Ze luisteren aandachtig naar de wensen en behoeften van elke klant en geven deskundig advies om ervoor te zorgen dat elke klant de salon verlaat met het perfecte kapsel.

Wat we leuk vinden aan de salon: Van Hot naar Hair onderscheidt zich door de stijlvolle en moderne inrichting, de ontspannen sfeer en het warme welkom dat klanten ontvangen bij binnenkomst. De combinatie van professionele haarstylisten en hoogwaardige haarproducten zorgt ervoor dat elke klant de beste haarverzorgingservaring krijgt. Bovendien maakt de gunstige ligging nabij openbaar vervoer het een gemakkelijke keuze voor klanten die reizen met de tram.

Beautify Me by B

5,0
466 reviews
Hoogeveen, Drenthe
Laat zien op de kaart
Gelish Nail Repair 30 min
€6
Wimperextensions verwijderen 30 min
€25
Wimperextensions/ Eyelash Extensions One By One - Refill1 u - 1 u 45 min
vanaf €30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
15:0018:00
WoWoensdag
15:0018:00
DoDonderdag
15:0018:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
09:0014:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Beautify Me by B, waar schoonheid en ontspanning naadloos samenkomen. Met meer dan 13 jaar ervaring in de schoonheidsindustrie bied ik een scala aan vakkundig afgestemde behandelingen aan, gespecialiseerd in wimperextensions, manicures en pedicures.

Als zelfstandige schoonheidsspecialiste ben ik toegewijd aan het geven van persoonlijke aandacht aan elke klant, waarbij elke behandeling wordt afgestemd op jouw unieke stijl en behoeften. Vanaf het moment dat je binnenstapt, ervaar je een service die nauwkeurig, zorgvuldig en doordrenkt is met een persoonlijke touch.

Jouw schoonheid is mijn passie, en ik streef ernaar dat je er bij elk bezoek op je best uitziet én je zo voelt.
Ik ben gespecialiseerd in het accentueren van jouw natuurlijke schoonheid, met luxueuze wimperextensions, perfecte manicures en verkwikkende pedicures. Of je nu op zoek bent naar subtiele elegantie voor je ogen of een moment van verwennerij voor je handen en voeten, ik zorg voor een rustgevende, persoonlijke ervaring, speciaal voor jou.

Toegewijd aan jouw comfort bied ik een rustige, uitnodigende sfeer waarin je kunt ontspannen, tot rust kunt komen en de deur uitgaat met een fris, verzorgd en stralend gevoel.

Bij Dusty Beautysalon

5,0
757 reviews
Waterlandpleinbuurt, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Modelleren/harsen - wenkbrauwen icm behandeling 10 min
€12,50
Verven - wenkbrauwen icm behandeling 15 min
€12,50
Harsen - bovenlip of kin 10 min
€25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0014:10
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
09:3014:10
DoDonderdag
09:3016:00
VrVrijdag
09:3016:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Hoe is het met je huid gesteld? Eigenaresse Dusty van Bij Dusty Beautysalon in Amsterdam-Noord kan je vertellen hoe het precies zit. Ze heeft namelijk al jarenlang ervaring op het gebied van huidverbetering en weet vaak door middel van simpele aanpassingen je gezicht en huid zichtbaar te verbeteren. De huidverbeterende producten bevatten onbewerkte materialen en zijn niet getest op dieren. Een product is hier niet zomaar een product en daarom heeft Dusty deze dan ook met zorg uitgekozen op basis van hoe goed ze aanslaan op de huid en hoe effectief ze zijn. Heb je een droge huid, acne of rimpels? Met manuele, maar ook innovatieve technieken, met bijvoorbeeld geluidsgolven of zuurstoftherapie, werkt ze samen met jou aan een mooiere en gezondere huid. De salon is lid van De Huidprofessional, de gediplomeerde schoonheidsspecialist.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte De Egmondenstraat.

Het team: Eigenaresse Dusty is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • De extra's: er is gratis parkeergelegenheid.

Sugarista

5,0
338 reviews
Amsterdam
Laat zien op de kaart
Women's Brazilian Full Sugar Intimate Wax incl. Butt Crack 30 min
€52
Women's Sugaring Armpits 15 min
€22
Women's Sugaring French Bikini incl. Butt Crack 30 min
€42
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
10:0020:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Sugarista Amsterdam is a trendy and upscale beauty salon located in the heart of Amsterdam, known for its specialized sugaring services. With a chic and welcoming atmosphere, Sugarista Amsterdam offers a range of sugar-based hair removal treatments, ensuring a gentle and effective solution for clients seeking smooth, hair-free skin. Vienne is dedicated to providing top-notch, personalized service, making the hair removal process as comfortable and efficient as possible. Clients leave feeling pampered and confident. Sugarista Amsterdam is the go-to destination for those who appreciate high-quality sugar wax treatments. These products are natural vegan products, so not bad for the environment and cruelty-free.

Nearest public transport:

Tram stop 1e Coehoornstraat and Bus stop Amsterdam, Oostenburgergracht is a short walking distance from the salon.

The team:

Owner Vienne has many years of experience. She is very professional and passionate about her job. She has a various menu for everybody.

What we like about the venue:

  • Atmosphere: cosy and fun, for men, women or LGBT everyone is welcome!
  • Specializes in: body treatments, only hand technique.
  • Brands and products: vegan, natural and cruelty-free products.
  • The extra touches: speaks English and Dutch.
18
1
18
19
20
32
20