Alle haar en beauty
in Nederland
・
Elke datum
Alle haar en beauty
Verberg kaart
597 salons met:

haar en beauty in Nederland

BellezArtista

4,9
1144 reviews
Den Haag
Laat zien op de kaart
Daluren
Huidanalyse 15 min
vanaf €8,10
bespaar tot 10%
9 nov:
09:30
09:45
12:00
Epileren Wenkbrauwen 15 min
€22
9 nov:
09:30
10:00
10:15
Modelleren & Verven Wenkbrauwen 30 min - 45 min
vanaf €29,50
9 nov:
09:30
10:00
10:30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:30–21:00
DiDinsdag
09:30–21:00
WoWoensdag
09:30–21:00
DoDonderdag
09:30–21:00
VrVrijdag
09:30–21:00
ZaZaterdag
09:30–18:15
ZoZondag
Gesloten

BellezArtista is gevestigd aan de Boomsluiterskade 337 (Rivierenbuurt) een uitstekend bereikbare locatie in het centrum van Den Haag, nabij Centraal Station.

Je komt terecht in een fijne rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht, waar er naar jouw wensen wordt geluisterd. Laat je verwennen!

Bereikbaarheid:
Den Haag CS is op circa 2 min lopen. Er is mogelijkheid om betaald te parkeren op straat of in garage Q-Park Rijnstraat.

Het team:
Erika, gediplomeerd schoonheidsspecialiste, heeft 25 jaar ervaring in wellness en geavanceerde schoonheidsbehandelingen en is een ware "Artista de Belleza”, zij zorgt ervoor dat iedereen stralend de deur uit loopt.

De behandelingen worden afgestemd op je huidtype en -conditie: je bent in vertrouwde handen. Nagenoeg alle behandelingen zijn geschikt voor alle huidtypen, leeftijden, mannen en vrouwen.

De massages zijn echter alleen voor vrouwen / ladies only.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is relaxt. De massage ruimte geeft de klanten rust.
  • Gespecialiseerd in: Massages, gezichtsbehandelingen (facials) en ontharen (waxing)
  • Merken en producten: Gebruiken uitsluitend natuurlijk producten.
  • De extra’s: Hier spreken ze Engels, Spaans en (beperkt) Nederlands.
  • Persoonlijke aandacht: geen grote salon, maar aandacht voor jou.

Na de behandeling kun je nog in alle rust nagenieten of opfrissen.

Nurian Brow Experts

4,8
7041 reviews
Museumkwartier, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Brow Threading 20 min
€39
Morgen:
10:00
10:05
Brow Tinting 20 min
€27
Morgen:
10:00
10:05
Brow Threading + Tinting 30 min
€49
27 okt:
17:30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:00–18:00
WoWoensdag
09:00–18:00
DoDonderdag
09:00–18:00
VrVrijdag
09:00–18:00
ZaZaterdag
10:00–17:00
ZoZondag
Gesloten

Wil je een specifieke Expert boeken voor jouw afspraak? Geef dan je medewekervoorkeur door in de notitie of bekijk de beschikbaarheid via Salonized.

Bij Nurian brow experts aan de Willemsparkweg in Amsterdam kun je terecht voor perfecte wenkbrauwen. Kies uit twee pakketten en laat deze specialisten doen waar ze erg goed in zijn. Ze behandelen zowel mannen als vrouwen, dus je kunt hier ook met je vriend terecht om hem van die borstelige wenkbrauwen af te helpen. Daarnaast ben je hier ook van harte welkom om jouw wimpers te laten verven en liften en jouw gezicht te laten threaden. Een bezoek aan Nurian brow experts is je het meer dan waard. Let your brows do the talking.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Corn. Schuytstraat.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers met meer dan tien jaar ervaring die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: gezellig & professioneel
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Nurian Revitalash
  • De extra’s: krijg een heerlijke hoofdmassage tijdens jouw behandeling, neem een kop thee en geniet van jouw me-time moment bij ons in de salon!

Wax & More

4,9
970 reviews
Soest, Provincie Utrecht
Laat zien op de kaart
Vrouwen waxen - Brazilian 30 min
€41,95
29 okt:
10:00
10:30
Vrouwen waxen - Gezicht 10 min - 30 min
vanaf €14,95
29 okt:
10:00
10:30
10:50
Waxen - Wenkbrauwen 15 min
€18,50
29 okt:
10:00
10:45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
14:00–20:00
DiDinsdag
11:00–17:00
WoWoensdag
11:00–17:00
DoDonderdag
11:00–20:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Bij Wax & More in Soest kun je, zoals de naam al zegt, terecht voor meer dan alleen ontharingsbehandelingen. Ook voor een huidverbeterende en ontspannende gezichtsbehandeling of het bijwerken en verven van je wimpers en wenkbrauwen ben je hier aan het juiste adres.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Bus, trein.

Het team:

Kimberly heeft 10 jaar ervaring en is gedreven in haar werk.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warmte, openheid, ontspanning, professionaliteit, welkom gevoel.
  • Gespecialiseerd in: Wax & More is een beautysalon gespecialiseerd in huidverbetering en waxen, voornamelijk brazillian wax.
  • Merken en producten: Medik8, Lycon Wax
  • De extra’s:
    • De salon gebruikt vegan en proefdiervrije producten
    • Wax & More is gevestigd boven basic-fit soest.
    • Gratis parkeermogelijkheid voor de deur.

Wax & More is gevestigd boven Basic-Fit Soest.
Je kunt gratis parkeren op het parkeerterrein van Basic-Fit Soest.
Als je buiten staat op het parkeerterrein, zie je 2 ingangen waar “Pleque” boven staat, je neemt dan de middelste ingang en neemt de trap omhoog en gaat rechts door de rode deur en als je dan helemaal naar achteren loopt kom je bij de salon.

Naomie Gutierrez

5,0
795 reviews
Amsterdam-Centrum, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Women washing / cutting / drying 45 min - 1 u 15 min
vanaf €65
Morgen:
11:30
11:45
Men washing / cutting / styling 45 min
€51
Morgen:
11:30
11:45
Children (till 12 years) of regular customers only! 45 min - 2 uren
vanaf €43
Morgen:
11:30
11:45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
10:00–18:00
DoDonderdag
10:00–18:00
VrVrijdag
10:00–18:00
ZaZaterdag
10:00–18:00
ZoZondag
Gesloten

Naomie Gutierrez werkzaam bij WI Kappers in Amsterdam.

Met meer dan 15 jaar ervaring in de kappersbranche, brengt Naomie niet alleen vakmanschap, maar ook een oprechte klantgerichtheid naar haar salon.

Naomie heeft van haar grote passie voor het kappersvak haar beroep gemaakt. Wat ooit begon als een kinderlijke fascinatie, is uitgegroeid tot een ambacht dat ze met liefde en toewijding uitoefent. Met zorg luistert ze naar uw wensen en stemt iedere behandeling perfect af op uw haar en uitstraling. Verder spreekt ze vloeiend Nederlands, Engels en Spaans.

Klanten kunnen rekenen op persoonlijke aandacht, oog voor detail en een open communicatie, waarbij hun wensen centraal staan.

De biodynamische producten van Oway bestaande uit 97% natuurlijke ingrediënten, weerspiegelt haar toewijding aan milieuvriendelijkheid en kwaliteit.

Graag verwelkomt Naomie Gutierrez u bij WI-Kappers voor een stijlvol en op maat gemaakt haarmoment!

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Een ontspannen sfeer.
  • Merken en producten: Oway, Grön en Olaplex.
  • De extra’s: Salon is gevestigd in WI Kappers Amsterdam
8
1
…
8
9
10
…
30
10