Henna brows
in de buurt van Zielhorst, Amersfoort
Elke datum
Henna brows
7 salons met:

henna brows in de buurt van Zielhorst, Amersfoort

Rebalanced

5,0
166 reviews
Coninckstraat en omgeving, Amersfoort
Laat zien op de kaart
Henna brows 10 min
€22,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0021:00
DiDinsdag
09:0017:00
WoWoensdag
11:0021:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Rebalanced

Ik ben Marjolein en voer mijn werk als holistisch huidspecialst al meer dan 15 jaar met heel veel passie uit. Bij Rebalanced draait het om meer dan alleen je huid. Het is een plek waar je even uit de drukte stapt, kunt vertragen en weer helemaal kunt opladen in ruimte wat als thuiskomen voelt.

Ik geloof dat echte huidverbetering niet alleen gaat over wat je op je huid smeert, maar ook over hoe je je voelt en verzorgd van binnenuit. Daarom combineer ik professionele huidverbetering met leefstijl, rust, persoonlijke aandacht en ontspanning. Geen standaard behandeling, maar altijd afgestemd op wat jij en jouw huid op dat moment nodig heeft, met de beste en meest hoogwaardige producten.

Vanaf het moment dat je binnenkomt, mag je alles even loslaten. De warme sfeer, zachte muziek en fijne geuren zorgen ervoor dat je lichaam vanzelf een tandje terugschakelt. En ondertussen werken we gericht aan een gezonde, sterke en stralende huid.

Wat ik zo belangrijk vind bij Rebalanced? Dat je je gezien voelt. Je bent hier geen nummer en er is alle ruimte om ook in stilte te zijn met jezelf. Of je nu komt voor huidverbetering, een moment van ontspanning of simpelweg omdat je behoefte hebt aan wat tijd voor jezelf.

Waar ik in gespecialiseerd ben Van intensieve huidverbetering tot diepe ontspanning: iedere behandeling heeft een holistische basis met de beste pure merken en orthomoleculaire benadering. Denk aan facials en huidverbeterende behandelingen met Medik8 en Dermaceuticals, microneedling, chemische peelings en bindweefselmassages. Maar ook aan intuïtieve massages en ontspanningsrituelen.

Mijn doel is altijd hetzelfde: dat je niet alleen met een mooie, gezonde glow naar buiten gaat, maar je ook lichter, ontspannen en meer verbonden met jezelf.

Rebalanced is gevestigd in Amersfoort, vlak bij bushalte De Flint en op loopafstand van station Amersfoort. Kom je met de auto? Parkeergarage De Flint ligt om de hoek.

Je huid krijgt aandacht. Jij ook.

Ik kijk ernaar uit je te verwelkomen bij Rebalanced. Liefs Marjolein

Zeliha Beauty

4,9
40 reviews
Dassenberg en omgeving, Amersfoort
Laat zien op de kaart
Henna brows1 u
€40
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0017:00
DiDinsdag
10:0017:00
WoWoensdag
10:0017:00
DoDonderdag
10:0017:00
VrVrijdag
10:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Zeliha Beauty is een salon waar zorg, comfort en persoonlijke aandacht op nummer één staan. Met een goed luisterend oor wordt er altijd gekeken naar de wensen van iedere klant, zodat iedereen zich gehoord, begrepen en op zijn gemak voelt.

Ik ben gespecialiseerd in:

  • PMU (Permanente Make-up)
  • Plazmapen
  • CO2 Fractionele Laser
  • Het laseren van oude PMU en tattoos

Daarnaast bied ik ook de volgende behandelingen aan:

  • Lash & Browlift
  • Dermapen behandelingen
  • Ontspannende gezichtsbehandelingen

Binnen Zeliha Beauty bieden wij ook nagelbehandelingen aan. Deze worden uitgevoerd door een hele lieve en getalenteerde nagelstyliste Naz die haar werk met veel liefde en passie verricht. Zij maakt van elke behandeling een waar kunstwerk, zoals Russian Manicure, GELLAK, BIAB en prachtige designs met diverse keuzes uit vormen en steentjes.

Bij Zeliha Beauty staat kwaliteit, professionaliteit en een fijne sfeer centraal. Wij kijken ernaar uit om jou te verwelkomen in onze salon!

Voor meer informatie over de PMU behandelingen, de Plazmapen behandelingen, Carbon peeling behandeling en de CO2 Fractionele laser behandelingen kunt u mijn website of Instagram bekijken en als u vragen heeft kunt u mij bellen of een berichtje sturen.