Jona Haar & Huid (Ladies only) is een schoonheidssalon en kapsalon die uitsluitend vrouwen behandeld in Amersfoort waar je terecht kunt voor een breed aanbod aan behandelingen. Zo bieden ze knippen, kleuren en stylen aan, maar zijn er ook behandelingen voor de huid, het gezicht en het lichaam. Denk aan een ontspannende hot stone massage,of pakket waarin zowel het gezicht wordt verzorgd als het lichaam.
Alle behandelingen worden met perfectie uitgevoerd. Met de jarenlange ervaring van de specialisten ben je verzekerd van een optimaal resultaat.
Handig om te weten: de salon is goed bereikbaar en je kunt voor de deur gratis parkeren. Deze salon heeft geen pinapparaat.
Lily Derma Clinic is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amersfoort, Van Randwijcklaan.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Amunra huid - en laser kliniek is een professionele schoonheidssalon in Amersfoort. Hier staat huidverbetering, ontspanning en luxe centraal. De salon is erg divers; naast schoonheidsbehandelingen worden er ook manicures, pedicures, massages en ontharingsbehandelingen aangeboden en kun je je tanden laten bleken of mooie wimperextensions laten plaatsen. Je kunt je dus van top tot teen heerlijk in de watten laten leggen. Vooraf aan de treatment wordt een behandelplan opgesteld om zo de meest effectieve manier te bepalen voor een stralend resultaat. Verwen jezelf en voel je mooi.
Beauty Lounge is een fijne schoonheidssalon voor diverse schoonheidsbehandelingen in de oude binnenstad van Amersfoort. Wij hebben speciaal voor jou een plek gecreëerd waar je even helemaal tot rust kunt komen. Merlin heeft jarenlange ervaring als schoonheidsspecialiste en besloot uiteindelijk voor zichzelf te beginnen. In haar Beauty Lounge kun je onder andere terecht voor massages, gezichtsbehandelingen, een manicure en/of pedicure. Wij werken met producten van Thalgo, Sans Sousis, Opi, Cnd &Payot.
Merken