You’re in for a treat at beautysalon Beauty and Care by Svetlana in The Hague. Here you can experience treatments like facials, peelings, microdermabrasion and waxing.
Owner Svetlana wants you to relax and enjoy the treatment. She will be happy if she gets to send you home happy. Pamper your face with a facial or peeling. During a peeling, the top layer of the skin is removed and cell renewal is stimulated. Hair removal by waxing ensures smooth skin for three up to six weeks.
Good to know: there is free parking available.
Beauty Center Manoeshka aan het Vlierboomplein in Den Haag is gespecialiseerd in gezichtsbehandelingen en ontharing. Wil je je huidconditie eens goed aanpakken? Of wil je graag van ongewenste haargroei af? Eigenaresse Manoeschka weet hier wel raad mee. Haar prioriteit is dan ook dat je tevreden de salon verlaat.
Ghazaleh Beauty Studio is gevestigd in de Health Spa aan De Savornin Lohmanplein en is een salon voor hem en haar waar je terecht kunt voor diverse schoonheidsbehandelingen. Ghazaleh is gespecialiseerd in ontharen met IPL. Met deze technologie worden op basis van lichtflitsen je ongewenste haartjes permanent verwijderd. Daarnaast wordt IPL gebruikt voor de verbetering van je huid en kun je wimper- en wenkbrauwbehandelingen boeken.
Voor alle actuele haartrends en gezichts- of lichaamsbehandelingen zit je goed bij House of Bellona (voorheen BeauLounge) in Den Haag. Het enthousiaste en vakkundige team van junior stylistes en schoonheidsspecialistes gaat samen met jou op zoek naar een coupe of kleur die het beste bij je past. Ze geloven dat je ware schoonheid wordt gecreëerd door geluk, blijdschap en zelfvertrouwen. Het is dé plek om even te ontspannen en te genieten. Je kan er ook terecht voor wimperextensions en een nagelbehandeling en ze zijn gespecialiseerd in nail art design.
Bij Embrace Your Skin in Den Haag kun je terecht voor gezichts- en lichaamsbehandelingen die het beste in jou naar boven halen. Wat dacht je van een peeling, micro needling of hydrodermabrasie om het beste van jouw huid naar boven te halen? Tijdens de behandelingen wordt er gewerkt met natuurlijke producten van onder andere Klapp Cosmetics en Pure White Cosmetics voor een optimale verzorging van de huid Eigenaresse Shirley heeft meer dan 15 certificaten en diploma’s behaald en is tevens geregistreerd bij ANBOS, dus je kunt je volledig overlaten aan haar kennis en kunde terwijl je geniet van een totale verwennerij.