Manicure
in de buurt van Czaar Peterbuurt, Amsterdam
Elke datum
Manicure

Kies uit 16 salons met manicures in de buurt van Czaar Peterbuurt, Amsterdam

Nieuw

Beautaire

5,0
10 reviews
IJplein en Vogelbuurt, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Russian manicure1 u
€40
Luxury Russian manicure1 u 20 min
€45
Male manicure1 u 20 min
€60
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0019:00
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
09:0013:00
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Beautaire in Amsterdam is een exclusieve schoonheidssalon waar zorg, luxe en comfort centraal staan, met als doel elke klant een verfijnde en ontspannende beleving te bieden in een serene omgeving, met oog voor detail en perfectie.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij metrostation Noorderpark (lijn 52). Ook bushaltes Merelstraat en J. Drijverweg (lijnen 35, 37, 38 en 91) zijn binnen 5 minuten te voet bereikbaar.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: stijlvol, sereen, professioneel en verfijnd – een rustgevende ruimte met een minimalistisch interieur in zachte, neutrale tinten.

Gespecialiseerd in: Luxury Russian Manicure, BIAB- en gellakbehandelingen, pedicure, spa-behandelingen en hand- en voetverzorging voor mannen.

Gebruikte merken en producten:

The GelBottle (inclusief luxe Spa-lijn)

GelPolish Factory

De extra’s:

Persoonlijke aandacht en maatwerkbehandelingen

Exclusieve spa-elementen zoals gepersonaliseerde scrubs en verzorgende badjes

Uitstekend bereikbaar met metro en bus – ideaal voor klanten uit heel Amsterdam

Beautaire is dé bestemming voor wie op zoek is naar hoogwaardige hand- en voetverzorging in een elegante en rustgevende setting.

Ask ChatGPT