Manicure
in de buurt van IJplein en Vogelbuurt, Amsterdam
・
Elke datum
Manicure
11 salons met:

manicures in de buurt van IJplein en Vogelbuurt, Amsterdam

Nieuw

The Base Salon

5,0
8 reviews
Purmerplein, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Verwijderen product andere salon 15 min
€15
Morgen:
09:30
09:45
10:00
Manicure 30 min
€30
Morgen:
09:30
09:45
10:00
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:30–18:00
DiDinsdag
09:30–19:00
WoWoensdag
09:30–19:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

The Base Salon in Amsterdam is een gezellige en professionele manicure- en pedicuresalon waar persoonlijke aandacht, hygiëne en comfort centraal staan, met als doel iedere klant een ontspannen moment voor zichzelf te bieden en de salon te laten verlaten met verzorgde handen en voeten én een goed gevoel.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de bushalte Purmerplein, waardoor The Base Salon gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De eigenaresse van The Base Salon is ervaren en vakkundig in manicure-, BIAB- en pedicurebehandelingen. Persoonlijke aandacht en netjes werken staan bij iedere behandeling voorop. Met een zorgvuldige en professionele werkwijze zorgt zij ervoor dat iedere klant zich welkom en op zijn of haar gemak voelt.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: gezellig, ontspannen & verzorgd

Persoonlijke aandacht: iedere behandeling wordt zorgvuldig en met aandacht uitgevoerd

Werkwijze: hygiënisch, netjes & vakkundig

Gespecialiseerd in: pedicure, manicure, BIAB & gellak

Gebruikte merken en producten: Podopharm, Verin, The GelBottle & I.Am Nails

De extra’s: goed bereikbaar met het openbaar vervoer via bushalte Purmerplein en mogelijkheden om extra diensten te combineren met een andere behandeling

DLnails

5,0
81 reviews
IJplein en Vogelbuurt, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Volledig product verwijderen excl. russian manicure 45 min
€25
8 okt:
12:00
12:15
12:30
Russian manicure 45 min
€35
8 okt:
12:00
12:15
12:30
Volledig product verwijderen ICM manicure1 u
€45
8 okt:
12:00
12:15
12:30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:00–19:00
WoWoensdag
10:00–19:00
DoDonderdag
12:00–20:00
VrVrijdag
10:00–17:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

DLnails in Amsterdam is een gezellige en verzorgde manicure- en pedicuresalon waar persoonlijke aandacht, hygiëne en comfort centraal staan, met als doel iedere klant met prachtig verzorgde nagels en een tevreden gevoel de deur uit te laten gaan. Met oog voor detail wordt er zorgvuldig gewerkt en staan de wensen van de klant altijd op nummer één. Van natuurlijke nagelversteviging met BIAB en Russian manicure tot BIAB-verlengingen, gellak en professionele pedicurebehandelingen: bij DLnails draait alles om een verzorgd resultaat dat helemaal bij de klant past.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon bevindt zich in de omgeving van het Noorderpark, waardoor DLnails gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: Achter DLnails staat Danique, een ervaren nagelstyliste met meer dan 5 jaar passie voor het vak. Met veel aandacht voor detail en een persoonlijke benadering creëert zij nagels die perfect aansluiten bij de wensen en stijl van iedere klant. Van naturel en classy tot een meer uitgesproken look: Danique zorgt ervoor dat iedere klant tevreden en met prachtig verzorgde nagels de deur uitgaat.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, knus, gezellig & hygiënisch

Gespecialiseerd in: BIAB, nagelversteviging, BIAB-verlengingen, Russian manicure, gellak, manicure en pedicure

Gebruikte merken en producten: Anole & The GelBottle

De extra’s: DLnails is gevestigd in Amsterdam, in de omgeving van het Noorderpark, en biedt daarnaast ook behandelingen aan in Weesp.

Nail'd By

5,0
75 reviews
Buikslotermeerplein, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Smoothing Scrub-Rub 15 min
€10
Morgen:
13:30
13:45
14:45
Removal 20 min
€10
Morgen:
13:30
14:45
15:00
Removal (from another salon) 25 min
€15
Morgen:
13:30
14:45
15:00
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:00–19:00
DiDinsdag
11:00–19:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
11:00–19:00
VrVrijdag
11:00–19:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
11:00–19:00

Nail’d By in Amsterdam is een vooruitstrevende manicure- en pedicure salon waar zorg, creativiteit en comfort centraal staan, met als doel elke klant te voorzien van de perfecte nagelstyling – van minimalistisch tot maximaal uitgesproken. Met meer dan 12 jaar ervaring in de nagelindustrie is deze salon dé plek voor wie houdt van kwaliteit, innovatie en stijlvolle designs.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amsterdam Station Zuid, waardoor je de salon eenvoudig kunt bereiken met zowel trein, tram als bus.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: modern, stijlvol en verzorgd – met een internationale flair en oog voor detail. Een plek waar vakmanschap en beleving samenkomen.

Gespecialiseerd in: – Add-On’s – Mani-Maintenance – BIAB & BIAB Treatments – Perfect Polish – Sculpted Extensions (BIAB/GELPOT) – DESIGNEX Extensions – Custom Collaboration & Guest Artist Specials – Nail art van The Minimalist tot The Maximalist

Nail’d By – The Future of the Manicure. Voor wie het allerbeste wil op nagelgebied. Boek jouw behandeling en ervaar een unieke combinatie van innovatie, stijl en vakmanschap.