Haar- en schoonheidssalon Rozalon Hair & Beauty vind je aan de Tamboerijn in Soest. Je bent hier aan het juiste adres voor knippen, stylen en kleuren van je haar. Op het gebied van beauty ben je welkom voor wimper- en wenkbrauwbehandelingen, harsen en make-up.
Eigenaresse Rozita heeft meer dan 30 jaar ervaring. Je kunt er dus op rekenen dat ze hier vakkundig werken. In de salon hangt een huiselijke sfeer zodat je snel op je gemak bent. In de salon staan professionaliteit en goed advies centraal. Er wordt hier gewerkt met ammoniakvrije kleuring.
Goed om te weten: je kunt gratis parkeren voor de deur.
Bij Wax & More in Soest kun je, zoals de naam al zegt, terecht voor meer dan alleen ontharingsbehandelingen. Ook voor een huidverbeterende en ontspannende gezichtsbehandeling of het bijwerken en verven van je wimpers en wenkbrauwen ben je hier aan het juiste adres. Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Bus, trein.
Het team:
Kimberly heeft 10 jaar ervaring en is gedreven in haar werk.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Wax & More is gevestigd boven Basic-Fit Soest. Je kunt gratis parkeren op het parkeerterrein van Basic-Fit Soest. Als je buiten staat op het parkeerterrein, zie je 2 ingangen waar “Pleque” boven staat, je neemt dan de middelste ingang en neemt de trap omhoog en gaat rechts door de rode deur en als je dan helemaal naar achteren loopt kom je bij de salon.
Merken