Defacto5 uit Monster wilde het onmogelijke doen: iedereen de beste service bieden, ongeacht inkomen, leeftijd en smaakvoorkeuren. Wat klanten blij en tevreden maken maakt de salon ook gelukkig. Defacto5 werkt met veel natuurlijke producten en dierproefvrije producten. Kom snel langs en geniet!
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De halte Monster, Acaciastraat is naast de salon gelegen. Het team: Diana Asatryan (eigenaresse) - Nelli Abrahamyan. Zij zijn professionele styliste die veel tijd nemen voor de klanten en zorgen ervoor dat klanten echt in de watten worden gelegd.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Welkom bij Schoonheidssalon Philyra in Kwintsheul. Wil je graag een mooie stralende huid of wil je graag af van je fijne lijntjes? Kom dan langs bij Schoonheidssalon Philyra. In deze salon bieden ze verschillende soorten gezichtsbehandelingen en lichaamsbehandelingen aan. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Bus halte Kwintsheul, RK Kerk (30) is op loopafstand.
Het team:
Eigenaresse Caroline heeft 20 jaar ervaring. Ze heeft verschillende certificaten voor huidverbeterende behandelingen zoals acne, bindweefselmassage en drukpuntmassage.
Schoonheidssalon Mooi! In de Zon is een beautysalon voor zowel mannen als vrouwen en gevestigd aan de Nadine Gordimerlaan in Vroondaal/Madestein. Eigenaresse Sandra is gediplomeerd schoonheidsspecialiste en is gespecialiseerd in het geven van gezichtsbehandelingen, ontspanningsmassages, harsen, manicure en cosmetische pedicure. Ze werkt met de producten voor alle leeftijden, welke hypo-allergeen en dierproefvrij zijn. Geniet van je behandeling voor een stralende huid en een ontspannen gevoel!
Bij salon Alegria Body Care in Naaldwijk kan je terecht voor allerlei soorten beauty behandelingen. Laat je verwennen door deze salon!
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Bushalte Busstation Naaldwijk.
Het Team: Eigenaresse Zella helpt jouw graag met haar team in haar salon die inmiddels sinds september 2019 geopend is. Het team bestaat uit jonge meiden die minimaal 2 jaar ervaring hebben en voor elke behandeling die zij uitvoeren certificaten hebben gehaald en/of hun diploma voor schoonheidsspecialiste.
Sfeer: Een ontspannen sfeer. Gespecialiseerd in: Huidverbeterende behandelingen, vet bevriezen en schoonheidsbehandelingen. Merken en producten: Dermalogica. De extra’s: Gratis parkeren bij de salon.
Sfeer in de salon: Gezellig, vertrouwelijk, knus, professioneel.
Merken en producten: Elan, brow code, supercilicum, permablend.
Het team: 15 jaar ervaring in de beautybranche, 2,5 jaar als SPMU artist.
Gespecialiseerd in: SPMU behandelingen.
Extra's: Vraag om wimpers verven bij je eyebrow treatment voor €10 extra.
In Monster vind je schoonheidssalon Charly's Beauty & Nails. In deze gezellige, knusse salon kun je terecht voor onder andere nagelbehandelingen, wimperextensions, wimperlifting, huidverbetering, waxbehandelingen, tanden bleken en tandkristal.
Charly's Beauty & Nails is for women only, 6 dagen in de week open, ook in de avond en gemakkelijk te bereiken met de auto of openbaar vervoer, parkeren is gratis. Als je met de auto komt, dan kan je het beste parkeren op de parkeerplaats van de Lidl in de Brederodestraat, daar kan je door de steeg lopen naar de salon. Charly's Beauty & Nails heeft het Safety Proof keurmerk; hét keurmerk voor wimperstylisten die professioneel, veilig en hygiënisch werken.
Let op: in de salon kan niet worden gepind, betalen met Tikkie is wel mogelijk. Kom je met het openbaar vervoer? Kom dan met bus 31 of 34!
Extra's: Tijdens het masker een heerlijke hoofd of hand, arm massage.
Merken