Kapper
in de buurt van Johan de Wittlaan, Den Haag
Elke datum
Kappers

Kies uit 34 kappers in de buurt van Johan de Wittlaan, Den Haag

Studio Stevin

4,8
845 reviews
Gentsestraat, Den Haag
Laat zien op de kaart
Mannen - wassen en knippen drogen 15 min - 30 min
vanaf €19,50
Mannen - knippen 20 min - 30 min
vanaf €19,50
Vrouwen - wassen, knippen, drogen 40 min - 45 min
vanaf €49,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:3017:00
WoWoensdag
09:3017:00
DoDonderdag
09:3017:00
VrVrijdag
09:3017:00
ZaZaterdag
09:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Al meer dan 13 jaar is Studio Stevin een begrip in de buurt – en ver daarbuiten! Klanten reizen speciaal naar onze salon voor de unieke combinatie van vakmanschap, persoonlijke aandacht en een gezellige sfeer. Of je nu op zoek bent naar een frisse coupe, prachtige hairextensions of een complete make-over, wij luisteren goed naar jouw wensen en zorgen dat je stralend de deur uitgaat.

Onze salon is een plek waar iedereen zich welkom voelt. Van trendy jongeren tot klanten die houden van een luxe behandeling – bij ons krijgt iedereen de aandacht die ze verdienen. Terwijl wij je haar verzorgen, geniet je van een heerlijke cappuccino, thee of een frisdrankje. En als je geluk hebt, komen onze lieve hondjes Alice en Molly even gezellig bij je zitten.

Ons team is niet alleen vakkundig, maar ook vrolijk en betrokken. We nemen de tijd voor je en zorgen dat je je op je gemak voelt. Dat is waarom onze klanten blijven terugkomen en waarom we door de jaren heen zoveel mooie connecties hebben opgebouwd.

Ben jij klaar voor een haarervaring met een glimlach? Kom langs bij studio stevin, waar schoonheid en gezelligheid hand in hand gaan!

Herlina Hair & Beauty

5,0
74 reviews
Geuzen- en Statenkwartier, Den Haag
Laat zien op de kaart
Haircut kids 7 to 11 30 min
€22,50
Roots 1 u
€36,75
Toner 30 min
€35,20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Herlina Hair & Beauty is een kleinschalige sfeervolle kapsalon op een toplocatie in één van de mooiste en gezelligste buurten van Den Haag: het Statenkwartier.

Knippen en kleuren U kunt bij mij terecht voor het knippen en kleuren van uw haar. Dat is één van mijn specialiteiten. Ik denk met u mee en luister naar uw wensen. Zo zorgen wij er samen voor dat u met een goed gevoel de deur uitgaat.

Creambath Creambath is een haarbehandeling die oorspronkelijk uit Indonesië komt. Het is gespecialiseerd in haar- en hoofdhuidgebieden en heeft als doel om de gezondheid en het uiterlijk van uw haar te revitaliseren en te verbeteren. De meeste Indonesiërs, vooral vrouwen, genieten erg van deze behandeling omdat er ook een massage bij zit.

Deze behandeling duur een uur, en niet alleen de hoofdhuid, maar ook de schouders en armen worden meegenomen in deze ontspannende behandeling. Als afronding van de behandeling wordt het haar behandeld met het stoomapparaat, waardoor een optimale werking van het haarmasker wordt geactiveerd.

Klanten Klanten komen van heinde en verre uit Nederland, maar ook expats uit de buurt en bewoners van het Statenkwartier zijn trouwe klanten.

Waarom Herlina Hair & Beauty? Vanwege de kleinschaligheid is er tijd en aandacht voor elke individuele klant. Met een heerlijk kopje koffie of thee bespreek ik uw persoonlijke wensen en geef ik u desgewenst advies. Klanten voelen zich na afloop vaak relaxt en herboren. Op vrijdag- en zaterdagmiddag sluit ik de dag af met een lekker drankje. Vanwege de nabijheid van De Fred gaan veel klanten na afloop daar winkelen of een hapje eten.

Over Herlina Ik ben Herlina, geboren in Indonesië en woon meer dan twintig jaar in Nederland. Na mijn opleiding heb ik meer dan tien jaar ervaring opgedaan bij een salon in de Vogelwijk, waar ik veel expats en politici als klant had. Met trots werk ik sinds augustus 2024 in mijn eigen salon, Herlina Hair & Beauty, in de nabijheid van de bekende winkelstraat De Fred.

Voorzieningen - Product: L’Oréal en L’Oréal Inoa (zonder ammoniak) - Internet: Gratis wifi - Locatie: Bushalte dichtbij - Gratis parkeermogelijkheid tot 13.00 uur

Law and Beauty

4,9
209 reviews
Laan van Meerdervoort, Den Haag
Laat zien op de kaart
Wimperextensions - Nieuwe set1 u 30 min
vanaf €49
Wimperextensions - Opvullen 50 min - 55 min
vanaf €42
Kids braids2 uren 45 min - 3 uren 30 min
vanaf €80
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Law and Beauty is het eerste zelfzorgcentrum ter wereld dat schoonheidsbehandelingen combineert met holistisch welzijn en juridische en sociale bescherming. Bij Law and Beauty draait alles om er goed uitzien, je goed voelen en jezelf empoweren. Onze behandelaars fungeren als vertrouwenspersonen en hebben naast hun beauty behandelingen ook specialisaties zoals stressmanagement en begeleiding bij terugkeer naar de werkvloer na een burnout. Bij Law and Beauty kun je terecht voor diverse schoonheidsbehandelingen zoals headspa, hoofdhuidbehandelingen voor type 4 haar, pedicures, manicures, gezichtsbehandelingen, ontspanningsmassages, wenkbrauwbehandelingen en meer. Kom langs en ervaar zelf de unieke combinatie van zorg voor je uiterlijk en welzijn.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De salon ligt op korte loopafstand van de tramhaltes 3, 11 en 12.

Het team:

Een team van gediplomeerde schoonheidsspecialisten met 15 jaar ervaring in de branche die een persoonlijke service bieden aan elk van hun klanten.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: rust, ontspanning en luxe. Ze streven ernaar om elke klant een veilige en gastvrije omgeving te bieden waarin ze volledig kunnen ontspannen.
  • Gespecialiseerd in: een breed scala aan behandelingen, waaronder facials, haarspa, massages, pedicures, manicures, semi-permanente make-up, wimperextensions en wenkbrauwbehandelingen.
  • Gebruikte merken en producten: Mesoestetic, Perma Blend, OLAPLEX en The Gel Bottle.
  • De extra's: spreekt Nederlands en Engels. Gratis parkeren tot 18h.