Schoonheidssalon
in Amsterdam
Elke datum
Schoonheidssalons
Kies uit 800

schoonheidssalons in Amsterdam

BIAB CLINIQUE

No reviews
Bullewijk en Amstel III, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Nagel correctie 1 nagel 10 min
€4,50
Nail art per nagel 15 min
€2
French line 20 min
€10
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
13:3018:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
13:3018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
13:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

BIAB CLINIQUE in Amsterdam is een exclusieve manicure- en pedicure salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met perfect verzorgde handen en voeten. Deze moderne en stijlvolle salon is gespecialiseerd in behandelingen voor handen, voeten, combi-behandelingen en extra’s die net dat beetje luxe toevoegen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen bij halte Amsterdam Muiderpoort, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, verzorgd, comfortabel en met een fijne, persoonlijke touch die elke behandeling bijzonder maakt.

Gespecialiseerd in: BIAB CLINIQUE is gespecialiseerd in hoogwaardige schoonheidsbehandelingen voor zowel handen als voeten. Denk aan BIAB (Builder in a Bottle), luxe pedicures, combi-behandelingen en extra verzorgende behandelingen zoals scrubs, maskers of massages.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met kwaliteitsmerken die bekend staan om hun duurzaamheid, huidvriendelijkheid en verzorgende eigenschappen.

De extra’s: De salon is ook toegankelijk voor Engelssprekende klanten, biedt flexibele openingstijden en is eenvoudig te bereiken met het openbaar vervoer – ideaal voor klanten met een drukke agenda.

AmazeMore

No reviews
Holendrecht en Reigersbos, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Verwijderen Wimperextensions 30 min
€15
Wenkbrauwen shapen 20 min
€15
Opvullen Classic set1 u
€30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0018:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

AmazeMore in Amsterdam is een moderne schoonheidssalon waar zorg, stijl en comfort centraal staan – met als doel: jouw natuurlijke schoonheid versterken en je laten stralen van binnen én buiten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte [voeg hier de juiste halte in, bijvoorbeeld: Amsterdam Lelylaan] en is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: verzorgd, stijlvol en ontspannen – AmazeMore biedt een fijne, persoonlijke setting waarin klanten zich direct op hun gemak voelen.

Gespecialiseerd in: Wimperextensions, wenkbrauwstyling, haarverzorging en -styling – AmazeMore combineert het beste van beide werelden: beauty én haircare onder één dak.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige merken die bekend staan om hun effectiviteit, kwaliteit en verzorgende eigenschappen – afgestemd op jouw unieke wensen.

De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en werkt uitsluitend op afspraak, zodat je altijd persoonlijke aandacht krijgt. Zowel Nederlands als Engels worden vloeiend gesproken, ideaal voor een diverse klantenkring in hartje Amsterdam.

Elevate Beauty Salon

5,0
462 reviews
Diemen, Amsterdam
Laat zien op de kaart
(Black hair) Women's Haircut1 u - 2 uren 45 min
vanaf €55
Silk Press treatment & Cut2 uren - 2 uren 45 min
vanaf €70
Blowdry1 u - 1 u 45 min
vanaf €45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Elevate Beauty Salon, gevestigd in Diemen. Voorheen bekend als Darius Beauty Salon.

In 2011 begon ik aan mijn kappersopleiding Amsterdam en Londen. Sinds 2015 werk ik zelfstandig als hairstylist en salonhouder.

Bij Elevate Beauty Salon zijn we gespecialiseerd in zowel Blackhair als Europees haar en alle haartypes daaromheen. Wij bieden hoogwaardige diensten zoals extensions, kleuringen, silkpress, relaxers, haarbotox en keratinebehandelingen. Daarnaast focussen we op het gezond maken en houden van uw haar.

Wij werken uitsluitend met topkwaliteit producten. Zo gebruiken wij producten van Davines, bekend om hun duurzame, luxe haarverzorging die respect heeft voor haar en natuur. We maken ook gebruik van Olaplex, een wereldberoemd merk dat beschadigd haar herstelt en versterkt door de haarstructuur van binnenuit te herstellen. Voor klanten die iets extra’s zoeken bieden wij bovendien de exclusieve lijn CHI Royal (alleen verkrijgbaar bij ons) voor ultieme glans, voeding en verzorging.

Bij ons kunt u gratis parkeren. Reist u met het openbaar vervoer dan stapt u uit bij bushalte Valkenbrug in Diemen. Diverse bussen stoppen daar, waardoor u makkelijk bij onze salon kunt komen.

Wij heten u van harte welkom bij Elevate Beauty Salon voor een persoonlijke, professionele en luxe haarbehandeling.