Alle haar en beauty
in Zuid-Holland
Elke datum
Marc Inbane
2 salons met:

Marc Inbane in Zuid-Holland

Flavour Visagie / All-Round Beauty Salon

4,7
170 reviews
Vlietlaan, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Daluren
Wimperextensions 6D volume - Nieuwe set1 u 45 min
€89
€140
Gezichtsbehandeling - Microdermabrasie 15 min - 1 u 10 min
vanaf €18,75
bespaar tot 25%
Full Body 30 min
€39,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0017:00
DiDinsdag
10:0017:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Bij Flavour Visagie draait alles om natuurlijke beauty transformaties — subtiel waar het kan, zichtbaar waar het mag.

Wij versterken jouw uitstraling zonder deze te overschaduwen. Geen overdaad, maar verfijnde resultaten die jouw gezicht laten spreken en in balans brengen.

In onze salon in Rotterdam werkt een team van specialisten, ieder met haar eigen expertise binnen natuurlijke beauty. Van wimpers, piercings & permanente make-up tot visagie, spray tan en huidverzorging — altijd met aandacht, vakkennis en gevoel voor detail.

Naast behandelingen worden er ook make-up workshops gegeven, waarin je leert hoe je jouw eigen kenmerken op een natuurlijke en versterkende manier. Altijd praktisch, persoonlijk en afgestemd op jou.

Het team:

Eigenaresse Fleur Bakker organiseert met veel plezier make-upworkshops. Zij en haar team brengen jou make-upkennis bij en maken je bewust van de individuele uiterlijke kenmerken.

Zij werken vanuit één visie: jouw natuurlijke schoonheid versterken op een manier die klopt bij wie jij bent.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen vlakbij de metro halte Gerdesiaweg Rotterdam. Daarnaast stopt voor de deur de tram lijn 7 halte Vlietlaan.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Anastasia Beverly Hills, Pupa Milano, Karaja, Black Opal, Idun, Moira, Oolaboo, Brazilian Brows, Neicha, VaniT & Marc Inbane

Schoonheidsinstituut Damsigt

4,1
8 reviews
Damlaan, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Wimperlift1 u - 1 u 15 min
vanaf €60
Browlamination 45 min - 1 u
vanaf €60
Wenkbrauwen Epileren 15 min
€20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Al sinds 1995 is Beauty Instituut Damsigt gevestigd in Voorburg, op de hoek van het Oosteinde en de Looierslaan. De laatste jaren zijn wij uitgegroeid tot een veelzijdig Beauty Instituut met een team van vijf specialisten en drie zzp'ers voor specialisaties zoals een cosmetisch arts voor botox en fillers, een permanente make-up specialiste en een specialist op het gebied van reiki, coaching en voetreflexmassage. Bij ons ben je als man én vrouw, jong en oud, aan het juiste adres voor zowel huidverzorging als huidverbetering. Een breed aanbod van gezichtsbehandelingen, lichaamsbehandelingen, behandeling van huidproblemen en advies op elk gebied. Wij hopen je snel te zien in onze salon.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Wij zijn makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer met bus 45 en 46 (uitstappen bij halte Sijtwendetunnel) tramlijn 19 en de randstadrail 3 & 4 (uitstappen bij halte Leidschendam-Voorburg). Erg gemakkelijk als je komt uit bijvoorbeeld Delft, Leidschenveen, Den Haag of Ypenburg. Indien je met de auto komt, dan kun je voor de deur en in de zijstraat (gratis) parkeren.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Open & professioneel
  • Gespecialiseerd in: huidverbetering, ontspanning en adviezen
  • Gebruikte merken en producten: Mesoestetic, Sothys, Decaar, D-skin, Louis Widmer, D-Skin, Revitalash, Marc Inbane en nog veel meer.
  • De extra’s: huidtherapie, botox, fillers, reiki, coaching, voetreflexmassage en permanente make-up