Alle haar en beauty
in de buurt van Bloeidaal, Amersfoort
・
Elke datum
Alle haar en beauty
Verberg kaart
12 salons met:

haar en beauty in de buurt van Bloeidaal, Amersfoort

Massage Atelier Karen (Women Only)

4,9
305 reviews
Lient en omgeving, Amersfoort
Laat zien op de kaart
Diepweefselmassage 45 min - 1 u 30 min
vanaf €62
Morgen:
12:45
13:00
Ontspanningsmassage 45 min - 1 u 30 min
vanaf €62
Morgen:
12:45
13:00
Rug-, nek- & schoudermassage 45 min - 1 u 15 min
vanaf €62
Morgen:
12:45
13:00
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:00–15:45
DiDinsdag
09:00–16:15
WoWoensdag
09:00–16:15
DoDonderdag
09:00–16:45
VrVrijdag
09:00–14:15
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Let op: Deze salon behandelt alleen vrouwen.

Massage Atelier Karen is een massagesalon gevestigd in Hooglanderveen. Klanten kunnen zich hier laten verwennen met verschillende soorten massages, aangeboden door een professionele en zorgzame masseuse.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. Bushalte: Buitenveldseweg, Amersfoort is op loopafstand van de salon en het dichtstbijzijnde station is Amersfoort Vathorst, op slechts 14 minuten lopen van de salon.

Het team:
De salon is eigendom van Karen, een professionele masseuse die er alles aan doet om haar klanten tevreden te stellen. Ze gebruikt haar expertise en ervaring om ervoor te zorgen dat elke klant zich ontspannen en verfrist voelt na een bezoek aan haar massagesalon.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warmte en rust.
  • Gespecialiseerd in: Klachtgerichte- en ontspanningsmassages.
  • Merken en producten: Verschillende merken worden gebruikt, waaronder Puturals. Alle producten zijn biologisch, dierproefvrij , vegan en vrij van chemicalien.
  • De extra’s: korte intake (ca. 5 min) inbegrepen
  • Je kan hier gratis parkeren en er wordt Nederlands gesproken in de salon.

Kawado Praktijk Massage en ChiroTherapie

4,8
266 reviews
Amersfoort
Laat zien op de kaart
Sportmassage 30 min - 1 u
vanaf €45
Vandaag:
11:45
12:15
15:45
Deep Tissue Massage 30 min - 1 u
vanaf €45
Vandaag:
11:45
12:15
15:45
Ontspanning / Relax / Haptisch 30 min - 1 u
vanaf €45
Vandaag:
11:45
12:15
15:45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:00–20:45
DiDinsdag
08:00–18:00
WoWoensdag
08:00–20:45
DoDonderdag
08:00–18:00
VrVrijdag
08:00–18:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

In Amersfoort vind je Kawado Praktijk voor Massage- en ChiroTherapie. Bij deze massagepraktijk ben je aan het juiste adres voor o.a. triggerpoint therapie, ontspanningsmassage, sportmassage, bindweefselmassage, Deep tissue en een voetreflexmassage.
Eigenaar Peter heeft meer dan 30 jaar ervaring als masseur en neemt echt de tijd voor je tijdens elke massage. Hij luistert naar je wensen en eventuele klachten, waardoor je altijd een massage op maat krijgt. Professionaliteit en klanttevredenheid staan hier centraal en dat merk je direct als je de salon binnenkomt. Tevens kun je hier terecht voor Massagetherapie.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De praktijk bevindt zich dichtbij bus halte De Stuwdam, 3815 LZ Amersfoort.

Het team:

Eigenaar Peter heeft meer dan 30 jaar ervaring als masseur.

Wat we leuk vinden aan de praktijk:

  • Sfeer: Professioneel.
  • Gespecialiseerd in: Massagetherapie
  • De extra’s: In de salon spreken ze Nederlands, Engels, Duits, Italiaans

Goed om te weten: Massagetherapie kun je, bij een aanvullende verzekering, wellicht gedeeltelijk vergoed krijgen.

ietsmethaar

4,9
138 reviews
Bloeidaal, Amersfoort
Laat zien op de kaart
Dames knippen 45 min
€50
Morgen:
14:30
14:45
15:00
Pony knippen 15 min
€15
Morgen:
11:45
14:30
14:45
Baard 15 min
€15
Morgen:
11:45
14:30
14:45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:00–16:00
WoWoensdag
10:00–16:00
DoDonderdag
12:00–18:00
VrVrijdag
10:00–16:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Sfeer in de salon: De salon van ietsmethaar bevindt zich op de eerste verdieping in de sportschool van Social Performance Club. Beide bedrijven hechten veel waarde aan hun community en hebben dan ook een sterke vaste klantenkring. De sfeer heeft iets persoonlijks, huiselijks, iets kalms en creatiefs. Er is dan ook ruimte voor ieder individu.

Producten: Manda of Scandinavia, Hair by Sam McKnight, Four Reasons, Difiaba, K18, BHAVE. Deze zijn allemaal vegan.

Ervaringen: ietsmethaar is een eenmanszaak, waarvan Lilian de eigenaresse is. Met meer dan zeventien jaar ervaring als kapster, haarstyliste, visagiste en concept ontwikkelaar, houd zij zich dan ook bezig met het knippen van haar, haarstyling en visagie voor onder andere bruiloften en/of werk op de set.

Specialiteiten: Bij ietsmethaar wordt geknipt op droog haar, zo wordt de coupe vormgegeven a.d.h.v. de natuurlijke valling van het haar.

Bereikbaarheid: De dichtstbijzijnde bushalte bevindt zich op 0,39 km van de salon. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 2,45 km van de salon. Doordat de salon zich op de eerste verdieping van de sportschool bevindt, is die enkel toegankelijk is met een trap.

Extra's: Hair, make-up, brows • Bridal hair & make-up • Shoots • Workshops • Vegan friendly • Cruelty free