Ik voelde me niet zo heel welkom. Als ik voor de eerste keer ergens binnenkom, is mijn verwachting dat iemand zich voorstelt of vertelt hoe iets in zijn werk gaat. De cosmetische pedicure vond ik minimaal. Nagels zijn niet geknipt en nagelriemen zijn niet aangeraakt.
Medewerkster was verder heel aardig.
Gellak zit er heel mooi op.
Behandeling door Destiny•Gellak pedicure
Astrid•ongeveer 3 jaar geleden
Geverifieerde review
‘S middags krullen laten zetten door Alyssia. Voor een bruiloftsfeest in de avond. Ze zaten nog steeds heel mooi in de krul tot ‘s avonds laat! Top! Groetjes Gwendolyn
Styling door Alyssia•Föhnen / Stylen
Gwendolyn•ongeveer 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Perfecte acrylnagels (babyboom) heel erg blij mee! Top gedaan Yullia, bedankt en tot ziens. Groetjes Gwendolyn
Gelnagels
Gwendolyn•ongeveer 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Behandeling door Yulia zoals altijd top!!! De temperatuur in de salon was aan hoge kant, veel te warm ondanks ventilators
Gellak manicure
anna•ongeveer 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Vind all in 1 beauty in helmond een hele fijne shop omdat het vaak een wat rustigere salon is. Ook vind ik het altijd heel fijn om mn nagels er te laten doen omdat ze altijd goed kijken naar wat je wil en wat mogenlijk is.