Beauty by Jipke

Edisonlaan 2, Bergen op zoom, 4622RB
Open Vandaag: 11:00 - 20:30

Reviews

4,7
257 reviews

Reviews filteren

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Helemaal blij met me nieuwe nagels bij jipke. Ze zien er top uit. Heel erg tevreden Voor mij was het een relaxte afspraak. Voor herhaling vatbaar.
Echt niet tevreden. Toen ik thuis kwam alles eraf geweekt met aceton om het eraf te krijgen. Een hoop bobbels, rare vormen en afgeraffeld. De BIAB was uitgelopen (want ik zou mijn hand niet recht gehouden hebben) en werd met pijn en moeite hersteld omdat er geen tijd zou zijn en ik een andere dag had moeten terugkomen om te herstellen.
Een vlotte lady . Heb mijn nagels laten doen en ze zijn perfect . Werkt goe door
Super mooie nagels weer
Prima hoor 🙂
Toon meer reviews...

Over

Beauty by Jipke
Edisonlaan 2
4622RB Bergen op zoom

Bij Beauty by Jipke hangt een huiselijke sfeer.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Bushalte Bergen op Zoom, Station ligt op 6 minuten loopafstand van de salon.

Het team: 5 jaar ervaring.

Gespecialiseerd in: Permanente make-up, wimpers, nagels, massage, laserontharing, gezichtsbehandelingen en huidverbetering.

MaMaandag
11:0020:30
DiDinsdag
11:0020:30
WoWoensdag
11:0020:30
DoDonderdag
11:0020:30
VrVrijdag
11:0020:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2023

Schoonheidssalons in de buurt