Beauty & Massagesalon Minie Reviews

Eendrachtsweg 28, Rotterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,4
4623 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Behandeling was matig; net voldoende. Er dient €8,- bij te worden betaald voor het lakken van de nagels (€16,- als je handen en voeten gelakt wil hebben); dit was van te voren niet verteld. Tevens hangt in de zaak een wat gekke, ietwat ongemakkelijke sfeer. Geen persoonlijke aandacht.
Vandaag langs geweest. Ze zetten de nagels heel mooi, maar ik heb een aantal verbeterpunten. Eerst werd ik ondervraagd waar ik mijn nagels had laten doen, dat was dus in deze salon. Vervolgens gaf de dame aan dat het niet mooi gedaan was en veel te dik door haar collega. Het was professioneler als ze dit zelf met haar collega had besproken en mij gevraagd had of ik het dit keer dunner wilde. Ik wil de gellak namelijk dik omdat het anders zo makkelijk buigt als de nagels lang zijn en het dan halverwege mijn nagel scheurt. Ze sprak alleen niet echt goed Nederlands en heeft de nagels alsnog heel dun gedaan. Er zit nu al een scheur halverwege mijn nagel na een paar uur. Hierdoor moet ik dus de hele nagel afknippen waar ik van baal. Ook zijn niet alle hoekjes van de nagels helemaal netjes gelakt.
Moest wel even wachten ondanks Mn geboekte afspraak maar absoluut value for money.
Excellent price quality! Clean, detailed and long lasting.
Ontzettend slecht ontvangen, manager (een man) werd geïrriteerd omdat ik aangaf dat ik en m’n moeder door 2 vrouwen geholpen wou worden (wegens geloofsovertuiging), meneer stond te schreeuwen in de zaak dat het niet mogelijk is, en gaf het voorbeeld: ‘als je in het ziekenhuis lig, kan je ook niet kiezen of je door een mannelijke of vrouwelijke arts geholpen word’. Erg onprofessioneel. Had 2x pedicure met gellak voor 1uur geboekt en betaald. En ben binnen 40 minuten geholpen, ze laten gellak 20 min drogen?.. hier kom ik nooit meer! Raad het iedereen af. Erg teleurgesteld!!