Behandeling door Lash and Brow Clinic•Wimperextensions
Chonticha•meer dan 2 jaar geleden
Geverifieerde review
Bij binnenkomst oogt de entree erg rommelig en het ruikt er naar potporie die je naar je hoofd stijgt. Je wordt niet welkom geheten door iemand en pas wanneer de massage begint komt er iemand om je op te halen.
Toch ging ik met veel plezier de massage in. Helaas trof ik de verkeerde dame. Ze kuchte de hele behandeling en masseerde niet stevig. Ook was mijn massage veel eerder afgelopen dan die van mijn vriendin terwijl het een duo massage was. Gelukkig was de massage van vriendin wel lekker.
Behandeling door Ruimte 2•Duo-massage
Marjolein•meer dan 2 jaar geleden
Geverifieerde review
Fijne locatie, rustig, deskundig en aardig personeel. Voelde me compleet tot rust gekomen na de behandeling.
Behandeling door Ruimte 3•Zweedse massage
Andy•meer dan 2 jaar geleden
Geverifieerde review
Helaas had ik een nieuw persoon. Ze keek samen mee met de vrouw naast mij. Mevrouw gebruikte te weinig kracht. Ik heb 2x gevraagd of met meer kracht kon. Helaas kreeg ik niet wat ik vroeg. Zonde van mijn geld, want ik heb nog steeds last van m’n rug