Hele fijne ervaring, een puntje waar misschien verbetering is is het gebruik van keukenpapier om de olie van een lichaam af te halen. Dit was best wel hard en een beetje onprettig, een doek zou beter passen.
Behandeling door Ruimte 1•Duo-massage
Jente•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Beetje vergane glorie, rook er ook niet fris en had ook het idee dat niet alle lakens die ze tijdens de massage gebruikten schoon waren. En de de overtollige olie werd van je lijf afgeveegd met een keukenrol….
Behandeling door Ruimte 2•Trigger point therapy
Rinske•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
De salon is mooi en echt balinees ingericht. Bijzondere, maar mooie sfeer. Het ontvangst en vertrek was wel erg apart, geen ontvangst of iemand die je bedankt en/of gedag zegt bij vertrek en ook niet eens een glaasje water na afloop. Dat vonden we erg jammer. De massage was lekker maar voor een anti-stress niet heel gericht, de focus plekken werden relatief kort behandeld.
Behandeling door Ruimte 1•
Duo-massageToon alles…
Anoniem•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Good
Behandeling door Ruimte 1•Deep tissue massage
Anoniem•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Het was een warm welkom bij binnenkomst, gastvrij. Dames waren erg vriendelijk. Hygiene in de massage ruimte kon beter wat betreft de doeken waar je op ligt (beetje stoffig/muf). Massage was goed alleen hadden er meer van verwacht.