De Wilde Orchidee Reviews

Uiterwaardendstraat 113, Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,6
868 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Op Groupon binnen gekomen en zeer netjes ontvangen. Ik had mijn Groupon netjes uitgeprint meegenomen en overhandigt. Super behandeld en alle tijd voor mij genomen. Jammer alleen dat toen mijn wenkbrauwen klaar waren en mijn eyeliner nog moest werd gemeld dat ik moest bijbetalen omdat ik microblading had gedaan en geen gewone permanente make-up had. ... ik had niet de goeie croupon gekocht. Beetje jammer dat ze dat niet had gemeld vóór de behandeling. Niet te min geboekt voor vervolg behandeling omdat het super is gedaan.
Ik vond je geweldig, geduldig en super hygiënisch werken, ben zelfs licht in slaap gevallen en dat bleek een compliment te zijn voor schoonheidsspecialiste. Ik raad iedereen aan om naar jou te gaan. De eyeliner zit super mooi
....
Goede uitleg Gulah was erg aardig en stelde me op mijn gemak was n beetje pijnlijk maar dat had ik zelf kunnen voor komen door verdovende creme te gaan halen bij de huisarts. Perfecte wenkbrauwen nu, goede kleur, bijna geen zwelling gehad en geen noemenswaardige korstjes. Erg blij mee !
Wat is Gula een ontzettend aardige en geduldige vrouw. Neemt de tijd voor de behandeling en stelt je gerust. Super blij met mijn wenkbrauwen!