Ernestine begeleidt je met veel plezier voor het proces van meditatie & ontspanning. Zij heeft ruim 15 jaar ervaring met mediteren en o.a. de opleiding Mindfulness, Brains en Emotional Intelligence afgerond. Naast de meditatielessen, begeleidt Ernestine 1 op 1 sessies, courses en retreats. Door middel van coaching, meditatie & healing kun je iets ervaren dat veel verder gaat dan 'even ontspannen': de bron van duurzame, innerlijke rust, die je eigenlijk werkelijk bent.
Quincy is een intuitieve en ervaren Reiki behandelaar en mindfulness docent.
Maaike is Reiki practitioner en yoga docent. Ze heeft veel ervaring met Yoga Nidra (House of Deeprelax). Al deze technieken combineert zij in haar bijzondere behandelingen.
Rina is een ervaren Reiki practitioner en yoga & pilates docent.
Lilly is eigenaar van De Yogaschool Utrecht en is een ervaren Reiki master. In haar behandelingen combineert Lilly technieken die ontspanning bevorderen en meer inzicht geven. Of je nou met een specifieke vraag of intentie komt, of gewoon wilt ervaren wat Reiki voor je kan betekenen, dan ben je bij Lilly aan het goede adres.
Midden in het oude centrum van Utrecht vind je boetiekyogastudio De Yogaschool. Naast bijzonder yoga- en meditatielessen bied deze salon ook massages en energiewerk. Je bent welkom voor een energy boost of ontspanningsmassage. De sfeervolle ruimte brengt je direct tot rust. Ben je toe aan meer ontspanning, of juist een energieboost? Maak snel een afspraak!
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Bushalte Janskerkhof op loopafstand.
Het Team:
Eigenaresse Lily staat samen het haar team klaar voor massages en energiewerk.
Wat we leuk vinden aan de salon: