Ik werd heel goed geholpen en heel tevreden over het resultaat
Behandeling door Shiva•Wimpers en/of wenkbrauwen verven
claudia•bijna 8 jaar geleden
Geverifieerde review
It was a lovely experience.
Behandeling door Chelsea•Wenkbrauwen - threaden
Alexandra•bijna 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Iets te kort geknipt, maar dat had ik zelf even aan moeten geven.. en aan de andere kant, nu kan ik er wel langer mee doen :) Verder top!
Pedicure
Rachel•bijna 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Mooie salon en erg vriendelijke vrouw die me waxte. Er liggen bij aankomst zelfs een hygiënisch doekje en stressvol voor je klaar! Het waxen was niet per se pijnlijker of minder pijnlijk dan ik bij andere salons heb gehad. Mijn huid voelde wel wat minder zacht dan ik van andere salons gewend ben.
Achteraf vond ik het echter wel wat slordig allemaal en moest ik thuis zelf nog met een pincet aan de slag. Daarnaast voel ik nu (2 dagen erna) alweer wat “stoppeltjes” en korte haartjes, dat is wel erg jammer! Fijne salon, maar de Brazilian wax kan dus nog wel beter en zorgvuldiger.
Behandeling door Waxen 4•Vrouwen harsen - Brazilian
Anoniem•bijna 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Great Palace,great service and super planning
Behandeling door Shiva•Wimpers en/of wenkbrauwen verven