Vorige afspraak bij NKD super tevreden dus ik dacht top hier ga ik weer.
Deze afspraak heb ik als veel minder prettig ervaren. De dame die me hielp praatte amper terug en sprak gebrekkig Nederlands/Engels. De wax was veel te heet (ook nadat ik het aangaf) en toen ik ‘s avonds thuis kwam zaten er nog overal restjes wax. Ook was m’n huid veel geïrriteerder dan normaal
omdat ze sommige plekken meerdere malen opnieuw deed. Overige haartjes werden ook niet geëpileerd met een pincet. Op deze manier kom ik hier niet meer terug.
De stressbal die je krijgt vind ik een leuk idee maar heel onhygiënisch omdat iedereen die met haar (zweet)handjes vast houdt.
Behandeling door Waxen 3•Vrouwen harsen - Brazilian
Babette•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Na 4 jaar bij een salon te hebben gezeten waar de algehele kwaliteit het laatste jaar steeds minder werd was ik op zoek naar een nieuwe salon met een betere ervaring. Ik kom hier zeker terug
Behandeling door Elena•Vrouwen harsen - Brazilian
Sarah•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Friendly and good service. Nice staff and nice result with my brows!
Behandeling door Chelsea•Wimpers en/of wenkbrauwen verven
Anoniem•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Top zoals altijd
Behandeling door Waxen 1•
Vrouwen harsenToon alles…
Phoebe Adamantidis•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Bij binnenkomst kreeg ik glas water aangeboden. Vriendelijk personeel, ontspannen ambiance en blij met met de pedicure