Gellak verwijdering (zonder aceton) middels grof vijlen, pijnlijke ervaring. De vriendelijke dame zei; 'je hebt gevoelige nagels'. Ze blijkt op 1 nagel tot de onderliggende huid te hebben doorgevijld; nu bijna een week ontstoken en zeer pijnlijk. Bovendien was er aan de zijkanten nog veel gelnagellak blijven zitten, moest vinger voor vinger gewezen worden waar ze het nog moest weghalen. Gelnaggelak niet goed verwijderen, maar wel door het gehele nagelbed heenvijlen.. daar gaat iets mis.
Behandeling door HELEN•Gellak manicure
Devi•ongeveer 2 jaar geleden
Geverifieerde review
Voor de tweede keer geweest, dit keer bij Almaas. Zo heerlijk! Ze voelde precies waar het niet goed zat in mijn lijf en heeft die spanningen weg gemasseerd!
Ontspanningsmassage
Joke•ongeveer 2 jaar geleden
Geverifieerde review
Super mooie salon , helen is toppertje 🙏bedankt kom zeker terug . Aanraaaaaders mensen 🙏 nw salon in zaandam
Behandeling door HELEN•Hoofdmassage
Ritaa•ongeveer 2 jaar geleden
Geverifieerde review
Super fijne ervaring, goed advies en vriendelijke pedicure
Behandeling door Zoya•Pedicure
Marjolein•ongeveer 2 jaar geleden
Geverifieerde review
Als je je niet op je gemak voelt dan kun je dat gewoon zeggen. Helen zegt ook altijd wat ze gaat doen en wanneer er een rustmoment is omdat je bijvoorbeeld een vochtmasker krijgt en dit in moet laten trekken. Je weet wat je kunt verwachten. Bij microneedling zijn er verschillende lengtes van naalden, ze bereidt je goed voor wat ze gebruikt. Alles naar wat je aankan. Check Social deal. Later