Le Diamant Beauty Reviews

Goudsesingel 61, Rotterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,8
1216 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
de jongedame die mij geholpen heeft is zeer beleefd en professioneel. Vanaf het moment dat je de salon binnen komt groeten ook de kapsters je netjes. hele andere koek dan in overige zaken. Die kunnen hier een voorbeeld aannemen. Ik ben zeer tevreden!!
I was really satisfied with my second visit at Cosmo Beauty Coolsingel. It was professional and the result was beautiful.
Erg tevereden over mijn wimperextensions voor de zomervakantie! Bleven goed zitten ondanks de zonnebrand!
De salon is heel netjes en je wordt goed ontvangen. De behandeling van de wimper extensions duurt ongeveer 1,5 uur bij de eerste keer en de opvulling na 3/4 weken ongeveer een uur. Ik ben heel tevreden met de wimper extensions. Het is gelijk een andere uitstraling, niet te extreem maar natuurlijk. Ik ben erg blij met de nieuwe look.
Lieve gezellige dame. Heb wimper extensions laten opzetten en een keer opvullen. Zij gaat rustig te werk en alles wordt goed en netjes opgezet.