NovaOase Reviews

Eerste Constantijn Huygensstraat 22F, 1054BR Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,9
1237 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Het ging heel goed zij probeerde mij op gemak stellen
Een schoonheidsspecialiste met heel wat kennis en kunde. Een heel gevarieerd huidverzorgingsprogramma, zo’n Medex gezichtsbehandeling. Puur genieten en een behoorlijk opgeknapte huid. Judith haalde ook een paar wenkbrauwhaartjes weg die erg buiten de boog groeide. Mooi stukje extra service. Net als het huidadvies dat je krijgt. De producten zijn kwalitatief hoog en puur natuur. Kortom, voor herhaling vatbaar!
Hele fijne behandeling. Echt het idee dat Judith precies wist wat te doen met mijn huid. Zeer aan te raden.
Het was echt een heerlijk rustgevende ervaring.heerlijk behandeling gehad.Judith is een schat en denkt goed met je mee wat je nodig hebt voor je huid .ze is heel professioneel.ik raad deze salon zeker aan Tot snel Mvg Loubna
Hele fijne facial, waarbij Judith echt de tijd voor je neemt en alles uitlegt. Met een gezonde glow en een babyzacht huidje loop je weer naar buiten!