Ik was de eerste klant van de week, maar de begeleiding van de stagiaires duurde iets langer, waardoor mijn haar even moest wachten. Kopje thee erbij, praten over Syrië, het was geen probleem. Daarbij werd de verloren tijd razendsnel ingehaald door een vakkundige, doelgerichte en dus ook snelle behandeling. Binnen een half uur was het gefixt, met een gratis flesje curl serum als cadeau om de vertraging goed te maken. Ik ben dik tevreden!
Styling door Hassan 2•Vrouwen knippen
Anoniem•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
fijn bezoek, vriendelijke mensen en goed geknipt. Ik heb mijn vaste kapper gevonden!
Styling door Hassan 2•Vrouwen knippen
Anika•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Top geknipt wederom!
Styling door Hassan 2•Mannen knippen
Tommy•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Er werd niet goed gevraagd wat mijn wensen waren. Afwerking van kapsel is minder, wil dit nog laten bijknippen. Verder was er in mijn beleving meer aandacht voor het gesprek dan voor het haar. Ambiance in de zaak is wel gezellig.
Styling door Hassan 2•Mannen knippen
Anoniem•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Hassan is geweldig aardig. Hij heeft mij goed geknipt. Ook kon hij juist voorspellen dat ik in verwachting ben van een jongetje. mocht je dus nog geen geslachtsbepaling hebben gehad, Hassan kan het je vertellen.