Sipan is de beste! Mooi resultaat en altijd gezellig.
Behandeling door Rahma•Wenkbrauwen - threaden
Caroline Meijerink•ongeveer 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Geboekt bij Sipan Style omdat er “daluren” korting was. Dit was echter korting omdat je zonder te vragen word geknipt door personeel dat nog in opleiding is. Hierdoor zat ik niet echt ontspannen in de kappersstoel. Dit komt ook omdat de kappers in opleiding bijna geen Nederlands spreken, er word wel
toezicht gehouden door leidinggevenden maar hiermee word vaak gecommuniceerd in een andere taal. Dit begrijp ik overigens, want als je nog moet leren is dat wel zo handig in een taal die je zelf kent. Ik had alleen graag gezien dat het even was overlegd van te voren, ik heb nu helaas niet de kans gehad aan te geven dat ik liever door een ervaren kapper geknipt had willen worden. Verder was de behandeling oké. Daarom 3 sterren.
Vrouwen knippen
Anoniem•ongeveer 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Geweldig geknipt
Mannen knippen
Michel Labrie•ongeveer 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Kapper sprak geen Nederlands. Bij thuiskomst was mijn haar scheef geknipt. Links en rechts verschilden ruim een centimeter van elkaar.