SJOERD VIS

Langestraat 47a, Amsterdam, 1015AK
Open Vandaag: 10:00 - 19:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Gezicht
Massage
Lichaam

Reviews

5,0
648 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Zodra je binnen loopt, voel je meteen de fijne sfeer. Je jas wordt aangenomen, je krijgt drinken aangeboden en daarnaast was de lash lift super goed en Jitske heel gezellig. Ga zeker weer heen!
Helemaal in de watten gelegd door de lieve en o zo deskundige Gaby die niet alleen m’n huid weer een boost gegeven heeft met de glass skin treatment en ondertussen heerlijk masseerde tussen de maskers en behandeling door. Aanrader!
First time with Gabi, and she’s great! Professional and very kind, highly recommend 💕
Toon reactie salon...
Nu eens de peeling gedaan ipv facial, was een verjaardagscadeau aan mezelf 😃. Heerlijk om even in de watten te worden gelegd.
Toon reactie salon...
Welkomgevoel en voelde professioneel en vertrouwd!
Toon reactie salon...
Toon meer reviews...

Over

SJOERD VIS
Langestraat 47a
1015AK Amsterdam

Bij schoonheidssalon Sjoerd Vis in het centrum van Amsterdam ben je aan het juiste adres voor de verzorging van je nagels en wimpers. Je kunt hier terecht voor gellak, gelnagels, verschillende manicures, een wimperlift of het verven van je wimpers.

Bij de salon van eigenaren Frank en Sjoerd voel je je al snel thuis. Er hangt een huiselijke sfeer en door de persoonlijke aandacht die jij hier krijgt, zal het niet voelen alsof je in een schoonheidssalon bent. Bespreek je wensen met Frank zodat jullie samen naar de mogelijkheden kunnen kijken. Als je ergens over twijfelt kun je natuurlijk ook altijd advies vragen aan Frank!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Centraal station is op loopafstand van de salon.

Het team:
 Sjoerd en Frank zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: nagel- & wimperbehandelingen
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
12:0020:00
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2025Top Rated 2024Top Rated 2021lgbtqiaplusTop Rated 2020

Schoonheidssalons in de buurt