Hallo,
Ben voor de 2e keer bij studio 1 geweest voor een wax behandeling. Dit werd beide keren door Cindy gedaan. Ik kan niet anders zeggen dan top service,netjes en hygiënisch. Cindy laat je op je gemak voelen en geeft tips voor de nazorg ! Top! Kom zeker weer.
Noëlle•meer dan 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Het waxen van mijn wenkbrauwen wordt erg mooi gedaan. Mooi strak en het doet vrij weinig pijn!
Anoniem•meer dan 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Erg mooie salon met kundig en prettig personeel. Fijn was, dat ik korting kreeg, omdat de behandeling bij mij sneller ging dan normaal. Vond ik erg netjes. Ik geef op alle punten dus een 10 als beoordeling, gewoon omdat ik nergens wat op aan te merken had.
Anoniem•meer dan 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Jammer dat ik te laat hoorde dat studio 1 genomineerd was voor de beste salon van Nederland want als je dan in Amsterdam met een giga salon en achterban zit heb je een groot voordeel en ik had graag op Sudio 1 gestemd voor de 1e plaats
Ook vandaag weer een top prestatie van deze Salon .
Mariek begrijpt de wensen en is een uiterst begaafd en vaardig haar styliste zeker tot de volgende keer
Tanne•meer dan 9 jaar geleden
Geverifieerde review
Prima! Keurig volgens afspraak. Goede ontvangst en behandeling.
Dik in orde!