Cherrele weet wat ze doet, vind haar erg professioneel en super vriendelijk. Kom graag bij haar en ga elke keer met een mooie bos de deur uit!
WeaveToon alles…
Ranba•ongeveer 6 jaar geleden
Geverifieerde review
Het is een hele goede kapperssalon er werken lieve mensen daar en vragen ook steeds wat je er van vindt en wat je anders wilt
Vrouwen - haarverzorgingToon alles…
Gwen•ongeveer 6 jaar geleden
Geverifieerde review
Ik vond het echt geweldig me haar ziet er super mooi uit en echt een eye opener naar hoe me haar eruit kan zien vanaf nu
Vrouwen - haarverzorgingToon alles…
Sannegay•ongeveer 6 jaar geleden
Geverifieerde review
Priscilla heeft het haar van mijn dochter voor het eerst mogen knippen! We hebben ook een curlboost treatment genomen. Priscilla heeft me in elke stap meegenomen. Hoeveel ze gaat knippen, welke producten ze gebruikt en vooral heel vriendelijk en geduldig naar mijn dochterje toe.
Vrouwen - haarverzorgingToon alles…
Tamara•ongeveer 6 jaar geleden
Geverifieerde review
Verginia stond me heel goed te woord en ging zorgvuldig om met mijn haar. Fijne krullenbehandeling gehad. Aanrader voor andere curly's!
Styling door Verginia Donders•Vrouwen - haarverzorging