Ik voel me thuis in de salon door de sfeer die Florenza neerzet. Haar welkom. Haar begrip van wat ze doet. Doordat ze spreekt vanuit eigen ervaring van de behandeling die ze geeft. Ze is doordrenkt van de ayurvedische levenswijze.
Ontspanningsmassage
Priya•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Zoals altijd weer heerlijk genoten van de gezichtsbehandeling. Ik heb altijd een warme welkom en ga met een positief gevoel weer de deur uit. Mijn gezicht straalt weer en ik voel me weer heerlijk. Tot de volgende keer.
Behandeling door Lakshmi•Facials / Gezichtsbehandelingen
Devika•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Zeer fijn! Rustige salon en word de tijd genomen voor je. De massage is erg lekker!
Ontspanningsmassage
Anoniem•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
De beste salon van Nederland! Snel hygiënisch netjes en daarbij een gezellige sfeer met glimlach
Behandeling door Lakshmi•Vrouwen harsen - bikinilijn
Natascha•meer dan 3 jaar geleden
Geverifieerde review
Ik heb een vrij ernstige knieblessure en daardoor is een een massage soms spannend want de masseur moet daar echt rekening mee houden. Ze stelde mij gerust en hield veel rekening met mij. Het was precies wat ik nodig had. Hoofd en nek massage waren een 10. Massage van de buik was ook prettig.